Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Програма імені Фулбрайта навчить кандидатів писати есе
Програма імені Фулбрайта навчить кандидатів писати есе

Триває відбір кандидатів на отримання стипендій і грантів за програмою імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта навчить кандидатів писати есе

Однією з головних складностей у зарахуванні на програму є написання есе, тому Фулбрайт-Україна проведе ряд семінарів для українських учасників програми, на яких буде розказано, як правильно їх написати, щоб отримати грант на навчання чи викладання в США.

Семінари з написання есе для участі у програмі "Faculty Development Program", яка надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження та брати участь у розробці навчальних планів, відбудуться 15 лютого та першого березня.

9 лютого, 15 та 31 березня, 12 та 28 квітня Фулбрайт-Україна проведе семінари для претендентів на програму "Graduate Student Program Science and Technology Ph.D. Program", що надає фінансування студентам для навчання у провідних університетах США для отримання ступеня PhD.

До вступу на програму "Scholar Program", яка надає можливості читання лекцій та проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 4 до 9 місяців, готуватимуть 26 квітня, 31 травня та 16 червня 2011 року.

Усі семінари проходитимуть о 16:30 в офісі Програми імені Фулбрайта за адресою: Київ, вул. Грушевського, 4, кімн. 305.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватись за телефонами 044-279-1850 чи 044-279-2324, або електронною поштою secretary@fulbright.com.ua не пізніше як за три дні до дати його проведення.

Враховуючи обмежену кількість місць у залі проведення семінарів, програма імені Фулбрайта надає можливість отримати доступ до заходів через Інтернет – у форматі вебінара. Вебінар – це презентація у режимі он-лайн, яка одночасно доступна великій кількості користувачів, які успішно долучившись до вебінару мають змогу бачити презентацію у форматі Powerpoint. Для того, щоб скористатися цією можливістю вам потрібен лише доступ до інтернету, комп'ютер та навушники з мікрофоном.

Довідка: Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Сьогодні вона підтримує академічні обміни з більш ніж 155 країнами світу. З 1992 року майже 700 українських вчених, студентів і молодих фахівців побували у США, де навчались або проводили наукові дослідження в якості учасників Програми імені Фулбрайта.

Освіта.ua
07.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!