Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном "Освіта Поль" розширює перелік вузів-партнерів
"Освіта Поль" розширює перелік вузів-партнерів

Завершується етап переговорів програми "Освіта Поль" із низкою провідних варшавських вузів про підписання офіційних угод про співпрацю

"Освіта Поль" розширює перелік вузів-партнерів

Програма "Освіта Поль" веде постійний моніторинг трендів та змін, що відбуваються на українському та європейському ринках праці, а також в сфері освіти. Робиться це в першу чергу з метою гарантування учасникам програми можливості вибору освітнього та професійного напрямку, що є актуальним сьогодні та перспективним у майбутньому.

Для реалізації поставлених цілей, "Освіта Поль" постійно розвиває співпрацю із тими вузами, які пропонують навчання за спеціальностями, що мають високий рівень затребуваності, як на українському, так і на європейському ринках праці. Незмінно головними факторами, що беруться до уваги при виборі нового вузу-партнера, залишаються його рейтинг, високий рівень викладацького складу та якість освітньої програми.

Довідка: Польсько-українська програма "Освіта Поль", була заснована у 2003 році на базі двосторонніх угод укладених із провідними вищими навчальними закладами Варшави. Метою програми є комплексне вирішення питання вступу українських абітурієнтів до польських вузів - партнерів програми.

Освіта.ua
03.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!