Варшавський університет оголошує конкурс на 25 стипендій

Інститут східноєвропейських досліджень Варшавського університету оголошує про початок свого одинадцятого щорічного конкурсу на 25 стипендій

Варшавський університет оголошує конкурс на 25 стипендій

Стипендії надаються для дворічних додаткових магістерських програм у Інституті східноєвропейських досліджень Варшавського університету, навчання на яких триватиме з першого жовтня 2011 року до 30 червня 2013 року. Центр уже надав майже 250 стипендій студентам у період з 2001 по 2010 роки. Нові власники стипендій вчитимуться поруч зі своїми попередниками та польськими студентами.

Кандидатом на отримання стипендії може стати будь-який бакалавр зі Східної Європи, Балканів, Кавказу чи Центральної Азії, який хоче отримати освіту за кордоном. Переваги надаються кандидатам, які можуть довести свої академічні досягнення чи продемонструвати організаційну активність. Важливим критерієм є подальше використання отриманих в інституті знань на благо своєї країни.

Програма досліджень охоплює Східну та Центральну Європу, Росію та усі пост-комуністичні регіони, фокусуючись на вивченні їх історії та політичного сьогодення. Крім того, програма включає вивчення однієї з мов цих регіонів.

Більш детально про умови конкурсу можна прочитати на сайті www.studium.uw.edu.pl.

Довідка: Інститут східноєвропейських досліджень Варшавського університету було засновано 1989 року на базі підпільного за комуністичних часів Інституту Східної Європи. Метою цього інституту є навчання фахівців, які займаються східноєвропейською проблематикою і які б могли використовувати здобуті знання для розвитку науки та освіти не лише в Польщі, а й в інших країнах Східної Європи.

Освіта.ua
03.02.2011