Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Дізнайтеся про переваги навчання в Університеті Озйегін (Туреччина)
Дізнайтеся про переваги навчання в Університеті Озйегін (Туреччина)

Університет Озйегін (Стамбул, Туреччина) запрошує всіх зацікавлених 5 лютого 2011 року на консультацію з приводу вступу до університету

Дізнайтеся про переваги навчання в Університеті Озйегін (Туреччина)

Презентація Університету Озйегін відбудеться 5 лютого 2011 року з 12:00 до 18:00 у холі готелю "Прем'єр Палас" (м. Київ, бульвар Т. Шевченка 5).

Університет Озйегін є вищим навчальним закладом офіційно визнаним Радою вищої освіти Туреччини, і спирається на матеріальну підтримку фонду ім. Хюсню М. Озйегіна.

До числа очевидних переваг університету входять безліч стипендій і грантів для іноземних студентів та його популярність (провідний вуз Туреччини за підсумками дослідження ступеня задоволеності студентів в 2010 році і кращий серед недержавних стамбульських вузів, заснованих після 2000 року).

Навчання у вузі відбувається англійською мовою, студенти беруть участь у програмах міжнародного обміну та стажування, а випускники отримують диплом європейського зразка.

У вузі багатонаціональне середовище, велика кількість іноземних викладачів і студентів.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати відвідавши презентацію Університету Озйегін 5 лютого 2011 року в готелі "Прем'єр Палас".

Освіта.ua
12.01.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!