Дізнайтеся про переваги навчання в Університеті Озйегін (Туреччина)

Університет Озйегін (Стамбул, Туреччина) запрошує всіх зацікавлених 5 лютого 2011 року на консультацію з приводу вступу до університету

Дізнайтеся про переваги навчання в Університеті Озйегін (Туреччина)

Презентація Університету Озйегін відбудеться 5 лютого 2011 року з 12:00 до 18:00 у холі готелю "Прем'єр Палас" (м. Київ, бульвар Т. Шевченка 5).

Університет Озйегін є вищим навчальним закладом офіційно визнаним Радою вищої освіти Туреччини, і спирається на матеріальну підтримку фонду ім. Хюсню М. Озйегіна.

До числа очевидних переваг університету входять безліч стипендій і грантів для іноземних студентів та його популярність (провідний вуз Туреччини за підсумками дослідження ступеня задоволеності студентів в 2010 році і кращий серед недержавних стамбульських вузів, заснованих після 2000 року).

Навчання у вузі відбувається англійською мовою, студенти беруть участь у програмах міжнародного обміну та стажування, а випускники отримують диплом європейського зразка.

У вузі багатонаціональне середовище, велика кількість іноземних викладачів і студентів.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати відвідавши презентацію Університету Озйегін 5 лютого 2011 року в готелі "Прем'єр Палас".

Освіта.ua
12.01.2011