Ірландський колорит у навчанні або Що пропонує MLI International Schools

23 листопада в офісі агенції DEC education відбувся навчальний тренінг для відділу продажів агенції

Ірландський колорит у навчанні або Що пропонує MLI International Schools

Цього разу менеджери агенції DEC особисто поспілкувалися з Девідом Хораном (David Horan), маркетинг менеджером MLI International Schools, який представив освітні можливості в Ірландії.

"Наш навчальний заклад має ряд центрів в Ірландії та Великій Британії, і ми пропонуємо два типи програм - середня освіта (High School Programme) і мовні курси для тінейджерів", - розповів Девід Хоран.

"Навчання проходить на базі таких навчальних закладів, як Dublin City University, St Patricks College, Griffith College Dublin, University College Dublin, Queen Margaret University (Edinburgh) та багатьох інших. Всі школи та університети, з якими працює MLI, мають першокласну інфраструктуру, яка доповнює навчання заняттями спортом і мистецтвом", - сказав маркетинг менеджер MLI International Schools.

Ті, хто вибере мовні курси в центрах MLI, також зможуть розширити свій кругозір знаннями про культуру Ірландії, оскільки студентам літніх програм пропонується насичена екскурсійна програма: "London City Full Days", "Full day excursion to the Galway lakes area", "Excursion to Malahide Castle", "Dublin City Visits". Якість навчання в центрах MLI підтверджує і акредитація Британської Ради.

Окремо Девід Хоран розповів про погодні умови, які особливо хвилюють клієнтів, оскільки спрацьовує стереотип, що Ірландія дуже дощова і від цього трошки похмура країна: "Не хочу, щоб ви думали, що у нас постійно йдуть дощі! Протягом дня може бути 6 погодних умов - від дощової і вітряної погоди до яскравого сонця. Тому, наші студенти швидко звикають до практичного одягу, який ідеально підходить до нашого клімату".

Переваги навчання в Ірландії, в центрах MLI:

  • Зручне розташування навчальних центрів щодо Лондона й Единбурга
  • Лояльна цінова політика
  • Комунікативні уроки
  • Відсутність домашніх завдань (під час навчання на мовних курсах)
  • Незабутнє знайомство з ірландською культурою

Якщо у Вас є зацікавленість в навчанні в MLI International Schools, звертайтеся до менеджерів агенції DEC за телефоном (044) 390 76 24 або по e-mail: [email protected].

Освіта.ua
01.12.2010