Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У освітньому центрі "Concept" визначено переможців конкурсу презентацій
У освітньому центрі "Concept" визначено переможців конкурсу презентацій

Головні призи конкурсу були запропоновані британськими партнерами Освітнього центру “Concept” мовними школами Leeds English Language School та Wimbledon School of English

У освітньому центрі "Concept" визначено переможців конкурсу презентацій

19 листопада в приміщенні Британської Ради відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу презентацій "Сполучене Королівство - чотири країни в одній".

Пані Ізобель Кларк, представник британської мовної школи, привітала учасників та розповіла про переваги навчання в Wimbledon School of English, розташованій у чудовому передмісті Лондона. Пані Ізобель оголосила переможців конкурсу та вручила призи!

Переможцями конкурсу стали – Ірина Шадейко та Олександр Радзіховський. За оригінальні інтерактивні презентації на тему “Сполучене Королівство: чотири країни в одній” пані Ірина отримала у подарунок двотижневий курс англійської в британській мовній школі Leeds English Language School, Олександр – двотижневий курс англійської в мовній школі Wimbledon School of English.

Довідка
Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії. В основі роботи Освітнього центру "Concept" - індивідуальний підхід до кожного студента. Фахівці центру допомагають підібрати навчальний заклад і курс, пройти тестування, організувати процес подачі документів, а також проконсультують з усіх практичних питань, що стосуються освіти у Великій Британії.

Освіта.ua
23.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!