Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Міносвіти активізує українсько-німецьку співпрацю у сфері освіти
Міносвіти активізує українсько-німецьку співпрацю у сфері освіти

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом

Міносвіти активізує українсько-німецьку співпрацю у сфері освіти

У ході зустрічі обговорювалися питання українсько-німецької співпраці у сфері освіти, повідомляє прес-служба Міносвіти.

За словами Дмитра Табачника, необхідно поновити співпрацю Спілки ректорів ВНЗ України і Конфедерації ректорів та президентів університетів Федеративної Республіки Німеччина, адже востаннє їхня зустріч відбувалася у 2003 році. Сторони домовитися провести таку зустріч у 2011 році.

Міністерство освіти і науки України запропонувало підготувати та узгодити нову міжурядову угоду між Україною та ФРН, з врахуванням сучасних умов та тенденцій в освітній сфері, адже нормативно-правова база українсько-німецького співробітництва у сфері науки значно застаріла.

Також, обговорювалися питання активізації співпраці з Німецькою службою академічних обмінів (ДААД) та Інститутом Гете в Україні, розширення прямих зв’язків між університетами, започаткування створення спільних магістерських програм за спеціальностями, що становлять взаємний інтерес.

Освіта.ua
19.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!