Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Німці їдуть вчитися за кордон, а іноземці - до Німеччини
Німці їдуть вчитися за кордон, а іноземці - до Німеччини

Все більше німців вирушають здобувати вищу освіту за кордон. У 2008 році кількість німецьких студентів, які навчаються за кордоном, вперше перевищила сто тисяч. До Німеччини ж приїжджають на навчання все більше іноземців

Німці їдуть вчитися за кордон, а іноземці - до Німеччини

У 2008 році 103 000 німців навчалися у закордонних вузах. Це на 13 відсотків більше, ніж у 2007 році. Такі дані наведені у звіті "Німецькі студенти за кордоном", оприлюдненому Федеральним статистичним відомством 17 листопада 2010 року, повідомляє Deutsche Welle.

За десять років, з 1998 по 2008 роки, кількість німецьких студентів в іноземних вузах збільшилася більш ніж у два рази. Більшість німців відправляються на навчання до Австрії (20 відсотків), Нідерланди (19 відсотків) або Велику Британію (13 відсотків).

Судячи з даних Федерального статистичного відомства, вибір країни для отримання освіти за кордоном пов'язаний із спеціальністю, що вивчається.

Так, Нідерланди і Велику Британію вибирають майбутні юристи та економісти. До Франції німці вирушають за дипломами філологів та культурологів. Особливий випадок - Угорщина: 72 відсотки німецьких студентів у вузах цієї країни вивчають медицину.

У той же час в аудиторіях німецьких вузів стає все більше іноземців. У 1998 році в Німеччині навчалися 109 тисяч студентів з-за кордону. Через десять років, у 2008 році, їх число зросло до 180 тисяч.

Освіта.ua
19.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!