Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Участь агентства ISTUDY у міжнародній виставці "Освіта за кордоном"
Участь агентства ISTUDY у міжнародній виставці "Освіта за кордоном"

18-20 листопада 2010 року в Києві пройде міжнародна щорічна виставка "Освіта та кар'єра - День студента", а також виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном"

Участь агентства ISTUDY у міжнародній виставці "Освіта за кордоном"

Виставка пройде під патронатом Міністерства науки та освіти в будівлі Національного центру ділового і культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

У цьому році на виставці стендом буде представлено агентство ISTUDY. Запрошуються всі бажаючі дізнатися більше про мовні курси, канікулярні програми, підготовку до вступу в університети, професійну підготовку, вищу освіту та бізнес-програми за кордоном.

Ви отримаєте вичерпну інформацію з перших рук про системи освіти різних країн, навчальні програми, умови вступу в закордонні вузи і школи, фінансові вимоги і все що стосується освіти за кордоном.

Освіта.ua
16.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!