Готуємося до Євро 2012: як і де отримати вищу освіту

Отримайте повну інформацію про навчання та кар'єру в сфері гостинності з перших рук! Не пропустіть можливість поспілкуватися особисто з Юлією Токарєвою – регіональним директором по зарахуванню студентів з України та СНД, навчальних закладів GLION Institute of Higher Education і Les ROCHES School of Hotel Management

Готуємося до Євро 2012: як і де отримати вищу освіту

24-25 листопада, Київ, вул. Волоська, 24, офіс 1
Попередня реєстрація за тел.: (044) 425 40 45 або за
e-mail: [email protected]

Інститут вищої освіти "Glion", Міжнародна школа готельного менеджменту "Les Roches" та Школа готельного менеджменту Лозанни, були названі у своїй сфері діяльності трьома кращими навчальними закладами в світі з підготовки студентів до міжнародної кар'єри в сфері готельного менеджменту.

Сфера гостинності сьогодні вважається однією з найрозвиненіших у світі. Незважаючи на світову кризу, кількість робочих місць у цій індустрії продовжує зростати. Останнім часом стає модним отримання освіти в сфері готельного та ресторанного менеджменту.

Для українських студентів, ці програми порівняно нові. Спільні заходи від Glion, Les Roches і Domar Travel Education, що стали вже традицією, підтвердили постійно зростаючий інтерес до освіти в цій індустрії.

І цей інтерес зумовлений і тим фактом, що в 2012 році Україна прийматиме Євро 2012, і це означає, що цей сектор потребує великої кількості професіоналів для підготовки до світового події!

Інститут Glion є одним з провідних вузів з підготовки професіоналів у галузі спортивного менеджменту.

Кожен рік ДТЕ запрошує представників інститутів Glion і Les Roches, щоб познайомити наших студентів та їх батьків зі швейцарськими інститутами гостинності: готельного, туристичного, ресторанного та спортивного менеджменту.

Листопад 2010 року не стане виключенням! Ми знову збираємо всіх, хто мріє про свою історію успіху у сфері гостинності в офісі Домар Тревел Ед'юкейшн:

24-25 листопада
, Київ, вул. Волоська, 24, офіс 1
Попередня реєстрація за тел.: (044) 425 40 45 або за
e-mail: [email protected]

Отримайте повну інформацію про навчання та кар'єру в сфері гостинності з перших рук!

Не пропустіть можливість поспілкуватися особисто з Юлією Токарєвою – регіональним директором по зарахуванню студентів з України та СНД, навчальних закладів GLION Institute of Higher Education і Les ROCHES School of Hotel Management.

Освіта.ua
12.11.2010