Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Готуємося до Євро 2012: як і де отримати вищу освіту
Готуємося до Євро 2012: як і де отримати вищу освіту

Отримайте повну інформацію про навчання та кар'єру в сфері гостинності з перших рук! Не пропустіть можливість поспілкуватися особисто з Юлією Токарєвою – регіональним директором по зарахуванню студентів з України та СНД, навчальних закладів GLION Institute of Higher Education і Les ROCHES School of Hotel Management

Готуємося до Євро 2012: як і де отримати вищу освіту

24-25 листопада, Київ, вул. Волоська, 24, офіс 1
Попередня реєстрація за тел.: (044) 425 40 45 або за
e-mail: info@dteducation.com

Інститут вищої освіти "Glion", Міжнародна школа готельного менеджменту "Les Roches" та Школа готельного менеджменту Лозанни, були названі у своїй сфері діяльності трьома кращими навчальними закладами в світі з підготовки студентів до міжнародної кар'єри в сфері готельного менеджменту.

Сфера гостинності сьогодні вважається однією з найрозвиненіших у світі. Незважаючи на світову кризу, кількість робочих місць у цій індустрії продовжує зростати. Останнім часом стає модним отримання освіти в сфері готельного та ресторанного менеджменту.

Для українських студентів, ці програми порівняно нові. Спільні заходи від Glion, Les Roches і Domar Travel Education, що стали вже традицією, підтвердили постійно зростаючий інтерес до освіти в цій індустрії.

І цей інтерес зумовлений і тим фактом, що в 2012 році Україна прийматиме Євро 2012, і це означає, що цей сектор потребує великої кількості професіоналів для підготовки до світового події!

Інститут Glion є одним з провідних вузів з підготовки професіоналів у галузі спортивного менеджменту.

Кожен рік ДТЕ запрошує представників інститутів Glion і Les Roches, щоб познайомити наших студентів та їх батьків зі швейцарськими інститутами гостинності: готельного, туристичного, ресторанного та спортивного менеджменту.

Листопад 2010 року не стане виключенням! Ми знову збираємо всіх, хто мріє про свою історію успіху у сфері гостинності в офісі Домар Тревел Ед'юкейшн:

24-25 листопада
, Київ, вул. Волоська, 24, офіс 1
Попередня реєстрація за тел.: (044) 425 40 45 або за
e-mail: info@dteducation.com

Отримайте повну інформацію про навчання та кар'єру в сфері гостинності з перших рук!

Не пропустіть можливість поспілкуватися особисто з Юлією Токарєвою – регіональним директором по зарахуванню студентів з України та СНД, навчальних закладів GLION Institute of Higher Education і Les ROCHES School of Hotel Management.

Освіта.ua
12.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!