Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


London School of Business & Finance (Language Gallery) http://www.thelanguagegallery.com/
Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія: Лондон, Бірмінгем, Манчестер. Канада: Торонто

London School of Business & Finance (Language Gallery)

Комунікативний підхід до викладання, який дозволяє повністю зануритись у мову, придбати впевненість та адаптувати нові знання до реального життя

Школа London School of Business & Finance (Language Gallery) акредитована Британською Радою, Trinity College London, Languages Canada, University of Cambridge ESOL Examinations, а також є членом таких організацій, як Business English UK і English UK.

Особливістю школи Language Gallery є комунікативний підхід до викладання, який передбачає не лише навчання англійській мові відповідно до основної програми, а й використання під час занять розповіді кожного зі студентів про свої переживання і повсякденний досвід. Це дозволяє повністю зануритись у мову, придбати впевненість та адаптувати нові знання до реального життя.

Школа розташована в престижних містах Великобританії - Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері і в найбільшому місті Канади - Торонто.

Лондон - Language Gallery знаходиться в самому центрі столиці, в районі Southampton Place, поруч зі станцією метро Holborn. Інфраструктура школи представлена 20 кабінетами з кондиціонерами і повним технічним оснащенням, включаючи мультимедійні проектори. Є бібліотека з великим фондом книжок, у тому числі електронних, комп'ютерний зал з безкоштовним доступом в інтернет. Для зручності у всіх приміщеннях працює Wi-Fi.

Бірмінгем - кампус школи розташований у жвавому центрі міста. Інфраструктура представлена 5 повністю обладнаними класами, персональними комп'ютерами з безкоштовним інтернетом. Є бібліотека і можливість безкоштовного підключення до Wi-Fi, комфортабельна вітальня і зона їдальні для студентів.

Манчестер - школа розташована в самому серці Манчестера, недалеко від залізничної станції Manchester Picadilly. Інфраструктура кампуса представлена 6 класами, з яких 4 повністю обладнані всім необхідним, а також кухнею, студентської зоною відпочинку і безкоштовним Wi-Fi.

Торонто - кампус школи розташований в центрі міста, всього в хвилині ходьби від станції метро College. Інфраструктура представлена 6 повністю обладнаними класами, бібліотекою, комп'ютерною лабораторією з брендовими персональними комп'ютерами, а також безкоштовним Wi-Fi по всій території школи. Є просторий зал відпочинку з комп'ютерами, підключеними до інтернету, та спеціальної їдальнею зоною для студентів.

Школа пропонує проживання в сім'ї, студентських гуртожитках, квартирах-студіях (Лондон, Бірмінгем), апартаментах для студентів з сім'ями (Бірмінгем), приватних будинках або квартирах зі спільним проживанням кількох студентів (Лондон).

З питань навчання в London School of Business & Finance (Language Gallery) звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014