Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Regent Language Training, Brighton http://www.regent.org.uk
Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія, Брайтон

Regent Language Training, Brighton

Школа Regent Language Training - це курси для професіоналів і студентів, націлених на міжнародну кар'єру в майбутньому

Історія Regent, English Language Training бере свій початок в 1965 році з моменту створення першої школи в Лондоні. Багаторічний досвід успішного викладання дозволив модифікувати програми, зробивши їх високо структурованими і затребуваними в усьому світі. Однією з особливостей Regent є акцент на індивідуальному підході і викладанні в малих групах з 6-12 осіб. Також школа визнана експертом в підготовці до здачі Кембриджських іспитів ESOL.

Школа розташована у Брайтоні, Велика Британія. Брайтон - курортне місто на березі протоки Ла-Манш всього в 80 кілометрах від Лондона. Приємний морський клімат і максимальна кількість сонячних днів серед міст Великобританії - роблять його привабливим для відпочиваючих. Поруч з Брайтоном - мальовнича сільська місцевість. А в самому місті чудово розвинені соціальна інфраструктура та індустрія розваг. У ньому завжди можна знайти для себе щось цікаве, що робить Брайтон комфортним і цікавим місцем для здобуття освіти.

Школа Regent Brighton займає елегантну будівлю в зеленому житловому районі в безпосередній близькості від центру міста і набережної.

Школа пропонує проживання у сім'ї, в будинку вчителя (для тих, хто вибрав курс Home Tuition), у літньому студентському гуртожитоку (одномісний номер із загальною кухнею), гостьовому будинку або готелі.

У вартість навчання входить: право користуватися книжками бібліотеки за тематикою курсу; право користуватися файлами та іншими матеріалами школи Regent; отримання сертифікату.

З питань навчання в Regent Language Training, Brighton звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014