Профорієнтаційна англійська мова для підлітків в Англії
PR

Дитині доцільно на деякий час зануритися в ту чи іншу сферу діяльності, відчути всі нюанси професії

Профорієнтаційна англійська мова для підлітків в Англії

Вибір професії, безперечно, - найсуттєвіший крок у житті кожної людини. І дуже важливо перед вибором університету розуміти, чи буде майбутня професія, крім високого доходу, приносити задоволення та радість. Тому дитині доцільно на деякий час зануритися в ту чи іншу сферу діяльності, відчути всі нюанси професії і перед вступом твердо прийняти рішення про вибір спеціальності.

З іншого боку, сучасний ринок праці вимагає від молодих фахівців не тільки певних професійних знань, а й обов'язкове знання іноземної мови, а точніше, володіння професійною лексикою.

Хочете якісно підготувати дітей до майбутньої професії - пропонуємо розглянути освітні програми в Англії, що допомагають, підліткам як поліпшити загальний англійський, так і дізнатися тонкощі таких професій як юрист, бізнесмен, фінансист, програміст, журналіст і багато інших.

Курс англійської «English +» поєднує в собі курс загальної англійської мови та заняття з профільних предметів - право, бізнес, фінанси та ін. Під час навчання діти відвідають місця професійного інтересу, такі як Лондонська фондова біржа і Магістратський Суд, зустрінуться з провідними фахівцями, зрозуміють, як відповідати на каверзні запитання приймальної комісії під час вступу, наприклад, в Кембриджський або Оксфордський університет.

Освітня програма «Bucksmore Young Leaders» передбачає орієнтований на молодих лідерів курс вивчення мови і профільної підготовки. Форма навчання являє собою цікаві, інтерактивні заняття на різні теми: економіка, маркетинг, політика та ін. Крім того, програма передбачає роботу над груповим проектом, до виконання якого студенти залучені під час всього процесу навчання.

Для юних програмістів пропонуємо розглянути курс - English, Computer Programming and Coding. Під час навчання, діти розроблять власну комп'ютерну гру, на одноплатному комп'ютері Raspberry Pi, який зможуть потім забрати додому.

Освіта.ua
22.05.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!