Профорієнтаційна англійська мова для підлітків в Англії
PR

Дитині доцільно на деякий час зануритися в ту чи іншу сферу діяльності, відчути всі нюанси професії

Профорієнтаційна англійська мова для підлітків в Англії

Вибір професії, безперечно, - найсуттєвіший крок у житті кожної людини. І дуже важливо перед вибором університету розуміти, чи буде майбутня професія, крім високого доходу, приносити задоволення та радість. Тому дитині доцільно на деякий час зануритися в ту чи іншу сферу діяльності, відчути всі нюанси професії і перед вступом твердо прийняти рішення про вибір спеціальності.

З іншого боку, сучасний ринок праці вимагає від молодих фахівців не тільки певних професійних знань, а й обов'язкове знання іноземної мови, а точніше, володіння професійною лексикою.

Хочете якісно підготувати дітей до майбутньої професії - пропонуємо розглянути освітні програми в Англії, що допомагають, підліткам як поліпшити загальний англійський, так і дізнатися тонкощі таких професій як юрист, бізнесмен, фінансист, програміст, журналіст і багато інших.

Курс англійської «English +» поєднує в собі курс загальної англійської мови та заняття з профільних предметів - право, бізнес, фінанси та ін. Під час навчання діти відвідають місця професійного інтересу, такі як Лондонська фондова біржа і Магістратський Суд, зустрінуться з провідними фахівцями, зрозуміють, як відповідати на каверзні запитання приймальної комісії під час вступу, наприклад, в Кембриджський або Оксфордський університет.

Освітня програма «Bucksmore Young Leaders» передбачає орієнтований на молодих лідерів курс вивчення мови і профільної підготовки. Форма навчання являє собою цікаві, інтерактивні заняття на різні теми: економіка, маркетинг, політика та ін. Крім того, програма передбачає роботу над груповим проектом, до виконання якого студенти залучені під час всього процесу навчання.

Для юних програмістів пропонуємо розглянути курс - English, Computer Programming and Coding. Під час навчання, діти розроблять власну комп'ютерну гру, на одноплатному комп'ютері Raspberry Pi, який зможуть потім забрати додому.

Освіта.ua
22.05.2019