Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Новий рівень освітніх поїздок: "Англійська+науки"
Новий рівень освітніх поїздок: "Англійська+науки"
На правах реклами

Програма «Англійська + науки» – це підготовка до подальшого отримання вищої освіти за кордоном

Новий рівень освітніх поїздок: "Англійська+науки"

Сьогодні багато дітей вивчають англійську у Великій Британії на канікулах. Такі освітні поїздки неймовірно популярні – за два тижні інтенсивної практики за кордоном студенти легко, природно та відносно швидко долають мовний бар’єр.

Часто школярі відвідують англійські міжнародні мовні школи щорічно, вивчаючи мову та попутно розширюючи кругозір, знайомляться з пам’ятками туманного Альбіону.

А що ж робити, коли англійська вже засвоєна? У такому випадку радимо звернути увагу на академічні програми.

Щороку компанія Albion Education організовує поїздки як для окремих студентів, так і для груп на програми «Англійська + загальноосвітні предмети».

За словами керівника однієї з груп студентів Алли Несвіт, такі подорожі допомагають дітям по-новому побачити світ, а академічні курси є важливою передумовою їх підготовки до подальшого навчання в університеті або коледжі.

«Будь-яка дитина сьогодні не лише громадянин своєї країни, а й громадянин світу. З моїх спостережень кожна освітня подорож допомагає дітям по-новому побачити світ, сприйняти культури інших народів, виховує толерантне ставлення до людей різних спільнот. А академічний курс дає можливість дітям застосовувати мову не лише на побутовому рівні, а й в процесі навчання, що є важливою передумовою їх підготовки до подальшого навчання в університеті або коледжі», - зазначає фахівець.

Цього літа компанія Albion Education організовує програму «Англійська + Науки» на базі St. Andrew’s College. Цей курс передбачає інтенсивне вивчення англійської та заняття з хімії, біології, фізики в самому серці Кембриджу.

Під час навчання учні поєднують уроки англійської з роботою в лабораторіях і навіть запускають свої власні ракети на галявині біля Кембриджського університету.

Програма курсу органічно поєднує екскурсії по Кембриджу, Оксфорду, Лондону, а також включає відвідування відомих університетських коледжів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!