Новий рівень освітніх поїздок: "Англійська+науки"
PR

Програма «Англійська + науки» – це підготовка до подальшого отримання вищої освіти за кордоном

Новий рівень освітніх поїздок: "Англійська+науки"

Сьогодні багато дітей вивчають англійську у Великій Британії на канікулах. Такі освітні поїздки неймовірно популярні – за два тижні інтенсивної практики за кордоном студенти легко, природно та відносно швидко долають мовний бар’єр.

Часто школярі відвідують англійські міжнародні мовні школи щорічно, вивчаючи мову та попутно розширюючи кругозір, знайомляться з пам’ятками туманного Альбіону.

А що ж робити, коли англійська вже засвоєна? У такому випадку радимо звернути увагу на академічні програми.

Щороку компанія Albion Education організовує поїздки як для окремих студентів, так і для груп на програми «Англійська + загальноосвітні предмети».

За словами керівника однієї з груп студентів Алли Несвіт, такі подорожі допомагають дітям по-новому побачити світ, а академічні курси є важливою передумовою їх підготовки до подальшого навчання в університеті або коледжі.

«Будь-яка дитина сьогодні не лише громадянин своєї країни, а й громадянин світу. З моїх спостережень кожна освітня подорож допомагає дітям по-новому побачити світ, сприйняти культури інших народів, виховує толерантне ставлення до людей різних спільнот. А академічний курс дає можливість дітям застосовувати мову не лише на побутовому рівні, а й в процесі навчання, що є важливою передумовою їх підготовки до подальшого навчання в університеті або коледжі», - зазначає фахівець.

Цього літа компанія Albion Education організовує програму «Англійська + Науки» на базі St. Andrew’s College. Цей курс передбачає інтенсивне вивчення англійської та заняття з хімії, біології, фізики в самому серці Кембриджу.

Під час навчання учні поєднують уроки англійської з роботою в лабораторіях і навіть запускають свої власні ракети на галявині біля Кембриджського університету.

Програма курсу органічно поєднує екскурсії по Кембриджу, Оксфорду, Лондону, а також включає відвідування відомих університетських коледжів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.03.2018