Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Весняні канікули на узбережжі Ла-Маншу
Весняні канікули на узбережжі Ла-Маншу
На правах реклами

Спробуйте новий формат навчання дітей в освітній програмі «Весняні канікули в Великобританії»

Весняні канікули на узбережжі Ла-Маншу

Що може бути краще, ніж дати можливість своїй дитині вивчити мову в англомовних країнах? До того ж це незабутній відпочинок, наповнений новим досвідом і враженнями! Хочете дізнатися, як це - на якийсь час забути про рідну мову, подолати сором’язливість і розмовляти тільки англійською? Професіонали точно знають, що незабутні канікули для Вашої дитини - це відпочинок і вивчення мови в країні носіїв. Тому школа Speak Up відкрила новий напрямок - вивчення англійської за кордоном. Подаруйте своїй дитині можливість живого спілкування з корінними жителями англомовних країн - і вона повернеться додому не тільки переповненою враженнями від відпочинку, але і з запасом нових знань!

Чому вчити мову в іншій країні сьогодні модно і важливо?

По-перше, тому що діти запам'ятовують і засвоюють нові знання швидше, ніж дорослі. А по-друге, тому, що тільки так Ваша дитина може ефективно поєднати теорію з практикою. І, можливо, після закордонної поїздки Вам більше не знадобиться контролювати оцінки в щоденнику і дорікати за пропуски уроків англійської в школі.

Погодьтеся, що марно зубрити слова, тексти та правила, якщо немає живої практики. Саме тому школа Speak Up пропонує Вашій дитині найкращий спосіб вивчення мови - середовище спілкування! У Ваших дітей є можливість стати учасниками освітньої програми, де вони навчаться самостійності, будуть жити і знаходити нових друзів в іншій країні, зможуть дізнатися іншу культуру і традиції. А найголовніше - навчатися в англомовному середовищі! Абсолютно новий і незвичний формат навчання чекає Ваших дітей в освітній програмі «Весняні канікули в Великобританії».

Пропонуючи Вам вивчення мови в англомовній країні, спеціалісти гарантують:

  • навчання тільки в найкращих міжнародних школах;
  • сертифікат про проходження курсу англійської мови;
  • високий рівень і якість освіти.

Провести весняні канікули по-королівськи можливо тільки в королівстві. Наприклад, в Королівстві Великобританії. Ви згодні? Тоді чому б і ні !? Школа Speak Up допоможе зробити канікули для Вашої дитини по-справжньому казковими і, разом з тим, корисними - саме в Англії, в парі годин їзди від Лондона. Ваша дитина буде вчити англійську в місті біля моря - Борнмуті. Це найпівденніше тепле місто Англії, яке по праву вважається англійської Рів'єрою. Борнмут отримав назву «місто садів на узбережжі» через численні зелені насадження, які цілий рік радують око.

Одна з найбільш ефективних лінгвістичних шкіл Борнмута - Cavendish School of English. Навчальний заклад (дата відкриття 1983 р) розташовується в трьох будівлях Вікторіанської епохи майже в центрі міста.

У школі є все необхідне для якісного і комфортного навчання дітей:

  • аудиторії, обладнані інтерактивними дошками;
  • мультимедійний центр;
  • кінотеатр;
  • інтернет кафе;
  • місця відпочинку в саду школи під назвою «маленький Лондон».

У вільний від навчання час для підлітків організовуються екскурсії, наприклад, в Лондон і Оксфорд, а також міста Бат і Портланд. Також у дітей є прекрасна можливість відмінно провести час на різних спортивних і розважальних заходах.

Що ще потрібно для розвитку і відпочинку Вашої дитини? Всі блага в одному місці! Звичайно ж, якісне навчання англійській мові! І це тут дійсно реалізується на дуже високому рівні!

Програма з англійської мови розрахована на дітей 9- 17 років, а також на молодих людей 18 років і старше. Стати учнем Cavendish можуть навіть ті, хто стикається з англійським вперше. Для того щоб підібрати ефективну програму, спочатку підлітки проходять тестування.

Програма курсу розрахована на інтерактивне розвиток всіх мовних навичок (граматика, вимова, аудіювання, читання). У процесі навчання реалізується програма, де є тематичні заняття з різних галузей життя Британії (англійська література, історія, музика, спорт).

Вивчення мови проходить у вигляді рольових ігор, кросвордів, читання статей і обговорення класичної літератури. Ваші діти будуть практикувати мову цікаво і динамічно. На заняттях в постійному живому спілкуванні вони будуть вивчати традиції і культуру англійців. Проживати учні будуть в британській сім'ї, що також позитивно позначиться на розвитку розмовної мови.

Після канікулярних курсів в Cavendish Ваші діти придбають впевненість в спілкуванні англійською мовою, стануть більш комунікабельними, самостійними і дійсно полюблять Англію і англійську мову!

У Вас немає причин переживати за своїх дітей. Навпаки - ця поїздка привід для гордості і радості, що Ваше чадо не тільки побачить світ, але і значно вдосконалить свій рівень знань. Дайте можливість юному учневі повністю зануритися в мовну практику, розширюючи межі свого світогляду! Ваша дитина зможе в подальшому вступити в престижну школу або університет за кордоном. Міцний фундамент, який Ви закладаєте в майбутнє своєї дитини в дитинстві, апріорі стане надійною опорою йому на все життя. Приєднуйтесь до програми «Весняні канікули в Великобританії» вже зараз!

Хочете дізнатися більше про насичену освітню програму й інші програми за кордоном? Телефонуйте за номером (044) 495-00-95, бронюйте місце і уточнюйте інформацію!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!