Весняні канікули на узбережжі Ла-Маншу
PR

Спробуйте новий формат навчання дітей в освітній програмі «Весняні канікули в Великобританії»

Весняні канікули на узбережжі Ла-Маншу

Що може бути краще, ніж дати можливість своїй дитині вивчити мову в англомовних країнах? До того ж це незабутній відпочинок, наповнений новим досвідом і враженнями! Хочете дізнатися, як це - на якийсь час забути про рідну мову, подолати сором’язливість і розмовляти тільки англійською? Професіонали точно знають, що незабутні канікули для Вашої дитини - це відпочинок і вивчення мови в країні носіїв. Тому школа Speak Up відкрила новий напрямок - вивчення англійської за кордоном. Подаруйте своїй дитині можливість живого спілкування з корінними жителями англомовних країн - і вона повернеться додому не тільки переповненою враженнями від відпочинку, але і з запасом нових знань!

Чому вчити мову в іншій країні сьогодні модно і важливо?

По-перше, тому що діти запам'ятовують і засвоюють нові знання швидше, ніж дорослі. А по-друге, тому, що тільки так Ваша дитина може ефективно поєднати теорію з практикою. І, можливо, після закордонної поїздки Вам більше не знадобиться контролювати оцінки в щоденнику і дорікати за пропуски уроків англійської в школі.

Погодьтеся, що марно зубрити слова, тексти та правила, якщо немає живої практики. Саме тому школа Speak Up пропонує Вашій дитині найкращий спосіб вивчення мови - середовище спілкування! У Ваших дітей є можливість стати учасниками освітньої програми, де вони навчаться самостійності, будуть жити і знаходити нових друзів в іншій країні, зможуть дізнатися іншу культуру і традиції. А найголовніше - навчатися в англомовному середовищі! Абсолютно новий і незвичний формат навчання чекає Ваших дітей в освітній програмі «Весняні канікули в Великобританії».

Пропонуючи Вам вивчення мови в англомовній країні, спеціалісти гарантують:

  • навчання тільки в найкращих міжнародних школах;
  • сертифікат про проходження курсу англійської мови;
  • високий рівень і якість освіти.

Провести весняні канікули по-королівськи можливо тільки в королівстві. Наприклад, в Королівстві Великобританії. Ви згодні? Тоді чому б і ні !? Школа Speak Up допоможе зробити канікули для Вашої дитини по-справжньому казковими і, разом з тим, корисними - саме в Англії, в парі годин їзди від Лондона. Ваша дитина буде вчити англійську в місті біля моря - Борнмуті. Це найпівденніше тепле місто Англії, яке по праву вважається англійської Рів'єрою. Борнмут отримав назву «місто садів на узбережжі» через численні зелені насадження, які цілий рік радують око.

Одна з найбільш ефективних лінгвістичних шкіл Борнмута - Cavendish School of English. Навчальний заклад (дата відкриття 1983 р) розташовується в трьох будівлях Вікторіанської епохи майже в центрі міста.

У школі є все необхідне для якісного і комфортного навчання дітей:

  • аудиторії, обладнані інтерактивними дошками;
  • мультимедійний центр;
  • кінотеатр;
  • інтернет кафе;
  • місця відпочинку в саду школи під назвою «маленький Лондон».

У вільний від навчання час для підлітків організовуються екскурсії, наприклад, в Лондон і Оксфорд, а також міста Бат і Портланд. Також у дітей є прекрасна можливість відмінно провести час на різних спортивних і розважальних заходах.

Що ще потрібно для розвитку і відпочинку Вашої дитини? Всі блага в одному місці! Звичайно ж, якісне навчання англійській мові! І це тут дійсно реалізується на дуже високому рівні!

Програма з англійської мови розрахована на дітей 9- 17 років, а також на молодих людей 18 років і старше. Стати учнем Cavendish можуть навіть ті, хто стикається з англійським вперше. Для того щоб підібрати ефективну програму, спочатку підлітки проходять тестування.

Програма курсу розрахована на інтерактивне розвиток всіх мовних навичок (граматика, вимова, аудіювання, читання). У процесі навчання реалізується програма, де є тематичні заняття з різних галузей життя Британії (англійська література, історія, музика, спорт).

Вивчення мови проходить у вигляді рольових ігор, кросвордів, читання статей і обговорення класичної літератури. Ваші діти будуть практикувати мову цікаво і динамічно. На заняттях в постійному живому спілкуванні вони будуть вивчати традиції і культуру англійців. Проживати учні будуть в британській сім'ї, що також позитивно позначиться на розвитку розмовної мови.

Після канікулярних курсів в Cavendish Ваші діти придбають впевненість в спілкуванні англійською мовою, стануть більш комунікабельними, самостійними і дійсно полюблять Англію і англійську мову!

У Вас немає причин переживати за своїх дітей. Навпаки - ця поїздка привід для гордості і радості, що Ваше чадо не тільки побачить світ, але і значно вдосконалить свій рівень знань. Дайте можливість юному учневі повністю зануритися в мовну практику, розширюючи межі свого світогляду! Ваша дитина зможе в подальшому вступити в престижну школу або університет за кордоном. Міцний фундамент, який Ви закладаєте в майбутнє своєї дитини в дитинстві, апріорі стане надійною опорою йому на все життя. Приєднуйтесь до програми «Весняні канікули в Великобританії» вже зараз!

Хочете дізнатися більше про насичену освітню програму й інші програми за кордоном? Телефонуйте за номером (044) 495-00-95, бронюйте місце і уточнюйте інформацію!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.03.2018