Економна поїздка на мовні курси до Великої Британії
PR

Реєструйтеся на курс Working Life Preparation до кінця грудня – і ви заощадите £59 на тиждень

Економна поїздка на мовні курси до Великої Британії

Мовні курси у Великій Британії — це спеціально розроблена програма занять для молоді з усього світу. Компанія Anyway запрошує зареєструватися на тижневий курс Working Life Preparation у Борнмуті.

Цей курс призначений для студентів від 18 років і старше з мінімальним рівнем англійської B1. Заняття проходять в групах, що складаються максимум з 10-15 осіб. Після закінчення курсу видається свідоцтво, яке підтверджує рівень знання англійської.

Про курс Working Life Preparation

Як написати резюме, пройти співбесіду, як використовувати вербальні та невербальні засоби комунікації — про це все ви дізнаєтеся протягом тижневого курсу в Борнмуті. Working Life Preparation — базове навчання навичкам для підготовки до трудової діяльності та просування в кар'єрі.

Заняття розпочинаються у лютому. Вартість — £140 на тиждень (реєстраційний внесок — £85; проживання у приймаючій сім'ї, одномісному номері, напівпансіон — £120 на тиждень).

Working Life Preparation може використовуватися в поєднанні з іншими курсами. Наприклад, після закінчення курсу Working Life Preparation ви можете продовжити навчання на курсах General English за такою ж ціною.

Про місто та школу

Борнмут знаходиться всього у 2 годинах їзди від Лондона та недалеко від багатьох відомих пам'яток. Міжнародний аеропорт розташований у 15 хвилинах від центра міста. Тут м'який клімат увесь рік; привабливе студентське містечко, понад 200 ресторанів і барів.

Europa School of English — це історична будівля в декількох хвилинах від пляжу та центра міста. Тут є все для вашого комфорту, включаючи кафетерій із гарячим харчуванням і безкоштовний Wi-Fi на всій території готелю.

Реєструйтеся на сайті Anyway зараз, щоб почати навчання 5 лютого. Консультацію менеджера щодо мовних курсів можна отримати за телефонами: (093) 593-59-93, (098) 120-81-83.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.12.2017