Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Економна поїздка на мовні курси до Великої Британії
Економна поїздка на мовні курси до Великої Британії
На правах реклами

Реєструйтеся на курс Working Life Preparation до кінця грудня – і ви заощадите £59 на тиждень

Економна поїздка на мовні курси до Великої Британії

Мовні курси у Великій Британії — це спеціально розроблена програма занять для молоді з усього світу. Компанія Anyway запрошує зареєструватися на тижневий курс Working Life Preparation у Борнмуті.

Цей курс призначений для студентів від 18 років і старше з мінімальним рівнем англійської B1. Заняття проходять в групах, що складаються максимум з 10-15 осіб. Після закінчення курсу видається свідоцтво, яке підтверджує рівень знання англійської.

Про курс Working Life Preparation

Як написати резюме, пройти співбесіду, як використовувати вербальні та невербальні засоби комунікації — про це все ви дізнаєтеся протягом тижневого курсу в Борнмуті. Working Life Preparation — базове навчання навичкам для підготовки до трудової діяльності та просування в кар'єрі.

Заняття розпочинаються у лютому. Вартість — £140 на тиждень (реєстраційний внесок — £85; проживання у приймаючій сім'ї, одномісному номері, напівпансіон — £120 на тиждень).

Working Life Preparation може використовуватися в поєднанні з іншими курсами. Наприклад, після закінчення курсу Working Life Preparation ви можете продовжити навчання на курсах General English за такою ж ціною.

Про місто та школу

Борнмут знаходиться всього у 2 годинах їзди від Лондона та недалеко від багатьох відомих пам'яток. Міжнародний аеропорт розташований у 15 хвилинах від центра міста. Тут м'який клімат увесь рік; привабливе студентське містечко, понад 200 ресторанів і барів.

Europa School of English — це історична будівля в декількох хвилинах від пляжу та центра міста. Тут є все для вашого комфорту, включаючи кафетерій із гарячим харчуванням і безкоштовний Wi-Fi на всій території готелю.

Реєструйтеся на сайті Anyway зараз, щоб почати навчання 5 лютого. Консультацію менеджера щодо мовних курсів можна отримати за телефонами: (093) 593-59-93, (098) 120-81-83.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!