Осінні канікули 2014 року у Великій Британії

Агентство А-пріорі запрошує дітей до 17 років в Англію для вивчення англійської мови

Осінні канікули 2014 року у Великій Британії

Освітнє агентство А-пріорі запрошує дітей віком від 10 до 17 років на осінні канікули в Англію для вивчення англійської мови за програмою мовного центру Harrow House International College. Осінні канікули в Англії допоможуть дитині вивчити англійську мову і незабутньо провести час.

Harrow House International College пропонує дітям 15 годин англійської мови на тиждень. Уроки проходять вранці; після обіду діти зайняті насиченою програмою розваг, яка включає теніс, бадмінтон, баскетбол, бенчбол, хендбол, крикет, міні-гольф, плавання, волейбол та ін. Під час перебування в школі для дітей організовується 1 екскурсія на цілий день (у суботу).

Мовний центр Harrow House був відкритий в 1969 р. Протягом 40 років школа приймає дітей з 60 країн світу. Цілорічний мовний центр знаходиться в центрі міста Свонедж, в 10 хвилинах ходьби від піщаного пляжу і всіх основних визначних пам'яток міста.

Свонедж - англійське курортне містечко з численними піщаними пляжами, яке надає теплий прийом всім туристам і гостям міста. Воно знаходиться в екологічно чистому та безпечному районі Англії.

На території школи розташовані 36 сучасних класних кімнат для занять, мультимедійний центр з доступом в інтернет, бібліотека, кафетерій, кімната відпочинку з супутниковим ТБ, басейн з підігрівом, театр, корт для сквошу, фітнес клуб, настільний теніс, міні-гольф, тенісні корти, більярд, спортивний зал, майданчики для ігор у бадмінтон, волейбол, баскетбол, гандбол.

Діти проживають в резиденції на території школи з триразовим харчуванням. Термін проведення програми - з 25 жовтня по 8 листопада 2014 року. Вартість 2-тижневої програми перебування на 1 школяра - 1500 фунтів стерлінгів (додатково оплачується візовий збір - 85 фунтів і авіапереліт - від 270 фунтів). Прийом заявок до 15 вересня. Оформлення безкоштовно.

Для отримання більш докладної інформації звертайтесь в агентство А-пріорі до Наталії Демченко за тел. +38 (097) 760-82-16, e-mail: uk@a-priori.kiev.ua, Skype: natalia.gyryk або до керівника групи Вікторії Пантюшенко за тел. +38 (097) 839-51-55.

Освіта.ua
15.08.2014