Три тижні англійської в Англії за ціною двох
PR

Вигідна пропозиція з вивчення англійської в Англії від IP language courses abroad

Три тижні англійської в Англії за ціною двох

Ідеальна можливість вивчити англійську мову в Борнмуті дешевше, бронюйте 2 тижні інтенсивного або стандартного курсу англійської мови в школі IP languages courses abroad і отримуйте 1 тиждень в подарунок.

Замовляйте курс англійської мови в IP languages courses abroad в місті Борнмут і ви зможете підняти свій рівень розмовної англійської, відвідати найкращі пляжі та насолодитися самим м'яким кліматом у Великій Британії.

Борнмут – привабливе і захоплююче місто на морському узбережжі, з одними із самих чистих і популярних піщаних пляжів в Англії. М'який клімат і, як правило, хороша погода влітку забезпечать відмінний настрій на час усього літнього відпочинку.

Хоча місто і є курортом, воно розташоване поблизу від багатьох історичних куточків і всього в 2,5 годинах їзди від Лондона. Тут сплітаються різні культури і є все, що необхідно для першокласної відпустки: безліч магазинів і бутиків, розважальних закладів та кафе.

Школа англійської мови в Борнмуті акредитована British Council. Кваліфіковані викладачі навчають англійської мови студентів з усього світу в дружній і невимушеній атмосфері. Вони намагаються приділити кожному учню достатньо часу і уваги, підбирають потрібний навчальний матеріал для досягнення високого результату у вивченні мови.

Деталі програми:

  • Англійська мова 20-25 уроків на тиждень
  • Проживання в сім'ї або в резиденції
  • Максимум 15 студентів на занятті
  • Сертифікат після проходження курсу

Для бронювання або повного розрахунку витрат за цією програмою, а також за додатковою інформацією, звертайтеся в освітнє агентство IStudy за тел. (044) 200-28-44.

Освіта.ua
13.05.2014