Курси бізнес-англійської у Великій Британії
PR

MLS International College пропонує курси загальної, академічної та бізнес-англійської в Англії

Курси бізнес-англійської у Великій Британії

MLS International College спеціалізується на викладанні англійської мови для дорослих (18+) за напрямками «Загальна англійська», «Академічна англійська» та «Професійна англійська».

Коледж пропонує широкий спектр програм загальної англійської мови та англійської мови для спеціальних цілей.

Зокрема, школою пропонуються курси англійської мови «Міжнародна бізнес комунікація» для бухгалтерів, фінансистів, юристів; маркетологів, працівників туристичної сфери тощо.MLS International College - одна з небагатьох приватних шкіл англійської мови, яка пропонує вивчення мови за допомогою цифрових технологій Sanako Lab 300.

Кампус навчального закладу розташований у місті Борнмут - престижному курорті Великої Британії з кілометрами піщаних пляжів, національними парками і чудовими торговельними та розважальними центрами. Туризм і освіта - основні галузі економіки міста, що також є центром банківської, страхової та IT сфери.

Коледж розміщується у двох будівлях: це красиві вікторіанські і георгіанські приміщення всього в 5 хвилинах пішки від моря і відомих садів Борнмута. До інфраструктури коледжу входять 35 аудиторій, 3 комп'ютерних класи, цифровий лінгафонний кабінет (Sanako Lab 300).

Проживання студентів пропонується у гуртожитках, приватних будинках, сім’ях, апартаментах або готелях.

Вартість програм ви можете знайти на сайті школи.

З питань навчання в MLS International College звертайтесь до спеціалістів освітнього агентства
IStudy за телефоном у Києві (044) 222-82-79.

Освіта.ua
10.02.2014