Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Із DEC school - до Великої Британії
Із DEC school - до Великої Британії

Отримайте можливість вивчення англійської мови в одному з центрів Kaplan International

Із DEC school - до Великої Британії

Мережа Британських мовних шкіл DEC school проводить набір на другий семестр ( 8 січня - 31 травня 2014 року) і запрошує дітей, підлітків, молодих людей і дорослих почати вивчення англійської за британською методикою з кваліфікованими англо- і російськомовними педагогами.

Для того, щоб стати одним з учасників акції необхідно до 27 грудня записатися і оплатити другий семестр навчання. Головний приз - поїздка на мовні курси до Великої Британії для дітей 10-17 років, буде розіграний в січні. Зробіть дитині по-справжньому розумний подарунок на Новий рік!

Переможець акції отримає можливість навчання в одному з шести мовних центрів компанії Kaplan International Colleges у Великій Британії. Тривалість поїздки - 2 тижні.

Kaplan International є світовим лідером у сфері викладання англійської мови. Його відділення розташовані у Великій Британії, США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, Ірландії. Детальніше про проведення акції >>>

DEC school - британська мовна школа у Києві, відділення якої розташовані на Оболоні, Осокорках і Печерську. У школі викладають висококваліфіковані педагоги - носії мови і російськомовні вчителі.

Формат занять 2 +1:2 уроку комунікативної англійської та 1 урок граматики на тиждень. Після закінчення курсу кожному учню видається сертифікат міжнародного стандарту, а набутий рівень вказується в дескрипторах загальноєвропейської градації CEFR, що є вагомим аргументом при працевлаштуванні. По суботах для студентів проводяться безкоштовні розмовні клуби.

Більш детальна інформація про акцію та бронювання програм: (044) 390 76 24, (067) 240 19 05 або на сайті www.dec-school.com.

Освіта.ua
10.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!