Із DEC school - до Великої Британії

Отримайте можливість вивчення англійської мови в одному з центрів Kaplan International

Із DEC school - до Великої Британії

Мережа Британських мовних шкіл DEC school проводить набір на другий семестр ( 8 січня - 31 травня 2014 року) і запрошує дітей, підлітків, молодих людей і дорослих почати вивчення англійської за британською методикою з кваліфікованими англо- і російськомовними педагогами.

Для того, щоб стати одним з учасників акції необхідно до 27 грудня записатися і оплатити другий семестр навчання. Головний приз - поїздка на мовні курси до Великої Британії для дітей 10-17 років, буде розіграний в січні. Зробіть дитині по-справжньому розумний подарунок на Новий рік!

Переможець акції отримає можливість навчання в одному з шести мовних центрів компанії Kaplan International Colleges у Великій Британії. Тривалість поїздки - 2 тижні.

Kaplan International є світовим лідером у сфері викладання англійської мови. Його відділення розташовані у Великій Британії, США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, Ірландії. Детальніше про проведення акції >>>

DEC school - британська мовна школа у Києві, відділення якої розташовані на Оболоні, Осокорках і Печерську. У школі викладають висококваліфіковані педагоги - носії мови і російськомовні вчителі.

Формат занять 2 +1:2 уроку комунікативної англійської та 1 урок граматики на тиждень. Після закінчення курсу кожному учню видається сертифікат міжнародного стандарту, а набутий рівень вказується в дескрипторах загальноєвропейської градації CEFR, що є вагомим аргументом при працевлаштуванні. По суботах для студентів проводяться безкоштовні розмовні клуби.

Більш детальна інформація про акцію та бронювання програм: (044) 390 76 24, (067) 240 19 05 або на сайті www.dec-school.com.

Освіта.ua
10.12.2013