Аглійська та відпочинок в Clare College Cambridge

Clare College Cambridge пропонує літні курси для підлітків 13-17 років та екскурсійну програму

Аглійська та відпочинок в Clare College Cambridge

Clare College входить до складу Кембріджського університету. Коледж був заснований в 1326 році, але на сьогоднішній день він є одним з найбільш прогресивних і неформальних кампусів університету.

Програма, яку пропонує коледж, включає 15 годин англійської мови на тиждень. У класах одночасно займаються не більше 12 осіб.

Крім вивчення англійської мови, в коледжі створено всі умови для занять спортом: футболом, волейболом, баскетболом, тенісом, плаванням, танцями та іншими видами спорту. У коледжі також працюють гуртки за інтересами, проводяться розважальні заходи.

Для учнів проводяться екскурсії: раз на тиждень одна екскурсія на цілий день і дві екскурсії на половину дня, а також оглядові екскурсії Лондоном.

Учні проживають в резиденції, в кімнатах на 2-3 особи, харчування - повний пансіон.

Тривалість запропонованої програми - два тижні, з 1 по 14 липня 2012 року. Вартість програми - 1900 євро.

У вартість включено: заняття за програмою курсу, навчальні матеріали, сертифікат про закінчення курсу зі звітом вчителя, проживання, харчування, екскурсії, спортивні та культурні заходи, консульський збір, страховка, трансфер, реєстраційна плата школи. Додатково оплачується авіапереліт (близько 400 євро).

За додатковою інформацією звертайтеся в освітнє агентство Istudy за тел.(044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
23.02.2012