Знижка на програми Bournemouth Business School

Студенти з України можуть отримати знижку на програми вивчення англійської

Знижка на програми Bournemouth Business School

Школа розташована в м. Борнмут, на півдні Англії. Bournemouth Business School International відома високими стандартами навчання, а також великим спектром програм. У залежності від курсу, після його закінчення всі випускники отримують сертифікати або дипломи.

На сьогоднішній день в школі пропонуються різноманітні курси англійської мови для студентів з різним рівнем знань і вимог: загальний курс англійської мови, академічний курс англійської мови з підготовкою до здачі іспиту IELTS, загальний курс англійської мови плюс комп'ютер та інформаційні технології.

Студентам, які хочуть покращити рівень володіння англійською мовою для спілкування в бізнес-середовищі, пропонується курс "Англійська як мова міжнародного ділового спілкування".

У Bournemouth Business School International також можна навчатися на спеціалізованих і професійних програмах: "Англійська для військових сил", "Англійська для авіації" і "Англійська для медичного персоналу", "Постачання і логістика", "Менеджмент", "Навчання міжнародному дипломатичному протоколу та зв'язкам з громадськістю".

Бажаючі здобути вищу або післядипломну освіту мають можливість підготуватися до вступу в університет за такими напрямками: менеджмент і бізнес-адміністрування; маркетинг, реклама і зв'язки з громадськістю; фінанси; менеджмент у сфері туристичного та готельного бізнесу; правознавство, міжнародне та торгівельне право; інформаційні технології .

За більш докладною інформацією про навчання в Bournemouth Business School International звертайтеся в освітню агенцію Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
26.01.2012