Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Знижка на програми Bournemouth Business School
Знижка на програми Bournemouth Business School

Студенти з України можуть отримати знижку на програми вивчення англійської

Знижка на програми Bournemouth Business School

Школа розташована в м. Борнмут, на півдні Англії. Bournemouth Business School International відома високими стандартами навчання, а також великим спектром програм. У залежності від курсу, після його закінчення всі випускники отримують сертифікати або дипломи.

На сьогоднішній день в школі пропонуються різноманітні курси англійської мови для студентів з різним рівнем знань і вимог: загальний курс англійської мови, академічний курс англійської мови з підготовкою до здачі іспиту IELTS, загальний курс англійської мови плюс комп'ютер та інформаційні технології.

Студентам, які хочуть покращити рівень володіння англійською мовою для спілкування в бізнес-середовищі, пропонується курс "Англійська як мова міжнародного ділового спілкування".

У Bournemouth Business School International також можна навчатися на спеціалізованих і професійних програмах: "Англійська для військових сил", "Англійська для авіації" і "Англійська для медичного персоналу", "Постачання і логістика", "Менеджмент", "Навчання міжнародному дипломатичному протоколу та зв'язкам з громадськістю".

Бажаючі здобути вищу або післядипломну освіту мають можливість підготуватися до вступу в університет за такими напрямками: менеджмент і бізнес-адміністрування; маркетинг, реклама і зв'язки з громадськістю; фінанси; менеджмент у сфері туристичного та готельного бізнесу; правознавство, міжнародне та торгівельне право; інформаційні технології .

За більш докладною інформацією про навчання в Bournemouth Business School International звертайтеся в освітню агенцію Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
26.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!