Вивчайте англійську мову та відвідайте Літні олімпійські ігри в Лондоні

Підліткам 14-17 років пропонується унікальна можливість поєднати приємне з корисним: вивчити англійську та відвідати Олімпійські ігри в Лондоні

Вивчайте англійську мову та відвідайте Літні олімпійські ігри в Лондоні

Окрім занять англійською та стандартних екскурсій, в програму включені квитки на марафон, велогонки, тріатлон та інші змагання в рамках Олімпіади-2012.

Заняття будуть проводитися на базі мовної школи London Bridge School, що входить до складу мережі британських мовних шкіл ЕАС, заснованої в 1992 році і акредитованої Британською Радою.

У школі викладають стандартний курс англійської мови, спрямований на розвиток комунікаційних навичок.

У день приїзду всі студенти проходять тест на визначення рівня володіння англійською мовою, за результатами якого їх розподіляють по групах.

Разом з серйозним підходом до навчання, саме в цій школі проводиться найбільша кількість екскурсій Лондоном. Таким чином, навчання в школі London Bridge School підійде тим студентам, які хочуть не тільки поліпшити знання англійської, а й ознайомитися з містом.

Програма тривалістю 2 тижні буде організована з 30 липня по 13 серпня 2012 року. Вартість програми: 2387 фунтів за два тижні.

У вартість включені: заняття англійською мовою 20 уроків на тиждень, проживання в кімнаті на одного зі зручностями, харчування повний пансіон, спортивні та розважальні заходи, екскурсійна програма, навчальні матеріали, сертифікат про закінчення курсу, трансфер з аеропорту і назад, медична страховка. Додатково оплачується авіапереліт і візовий збір.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів центру з освіти за кордоном Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Освіта.ua
30.12.2011