Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Літні навчальні програми у Великій Британії
Літні навчальні програми у Великій Британії

Розпочато реєстрацію на літні програми "Наукові предмети англійською" та "Англійська мова плюс активний відпочинок" для дітей і підлітків

Літні навчальні програми у Великій Британії

Програми пропонує міжнародний коледж Конкорд - навчальний заклад, розташований в самому серці Англії у графстві Шропшир. Сьогодні коледж Конкорд - це школа-пансіон, в якій протягом навчального року навчаються підлітки на програмах General Certificate of Secondary Education (GCSE) та A-level.

Коледж відомий завдяки сильній підготовці саме у викладанні наукових дисциплін. Все це можливо завдяки сучасним лабораторіям, різноманітним навчальним ресурсам та високій кваліфікації викладацького складу.

Для дітей віком від 9 до 17 років пропонується програма "Англійська мова плюс активний відпочинок".

Діти віком від 13 до 17 років можуть брати участь у програмі "Наукові предмети англійською". Курс "Наукові предмети англійською" є ексклюзивним курсом, що пропонує коледж.

"Програма включає в себе заняття англійською мовою, а також вивчення наукових предметів за програмою британської середньої школи. Студенту необхідно обрати пару предметів, де перший - математика або хімія, другий - фізика або біологія", - розповіла директор Освітнього центру Concept Світлана Тимошенко.

Протягом літа 2012 року пропонуються 2 програми для дітей: 1-26 липня та 29 липня - 19 серпня.

За більш детальною інформацією про навчання у міжнародному коледжі Конкорд звертайтеся до менеджерів Освітнього центру Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
20.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!