Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Акція від британської мовної школи
Акція від британської мовної школи

Британська мовна школа Inlingua-Cheltenham пропонує в подарунок два тижні вивчення англійської мови на стандартних курсах

Акція від британської мовної школи

Inlingua-Cheltenham - одна зі шкіл, що входять в однойменну міжнародну систему мовних шкіл. Школа була заснована в 1990 році та за цей час заслужила відмінну репутацію завдяки високій якості навчання та персональній увазі до кожного студента.

Школа розташована в Челтенхемі - місті з населенням близько 100 тисяч жителів, розташованому на захід Оксфорда, неподалік від Лондона. Школа складається з двох будівель: мовного центру, а також бізнес-центру, в якому проводяться курси бізнес-англійської. Зазвичай в школі навчаються від 50 до 100 студентів, влітку - до 160 студентів.

Inlingua Cheltenham - це 28 класів, бібліотека, кімната для самостійних занять, комп'ютерний зал, кімната відпочинку та сучасне технічне оснащення класів.

Студенти, які забронюють 6-тижневий стандартний курс англійської мови (20 або 30 уроків на тиждень) з вересня по грудень 2011 року, отримають додаткові два тижні занять безкоштовно.

Проживання у приймаючих сім'ях або в резиденції оплачується додатково - від 95 фунтів на тиждень.

За більш докладною інформацією про навчання у британській мовній школі Inlingua-Cheltenham звертайтеся в освітню агенцію "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
16.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!