Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Знижка 10% на короткострокові мовні курси у Великій Британії
Знижка 10% на короткострокові мовні курси у Великій Британії

Британський університет University of Arts London пропонує своїм студентам знижку 10% на навчання на осінніх короткострокових програмах мовного центру

Знижка 10% на короткострокові мовні курси у Великій Британії

University of Arts London пропонує низку програм для тих, хто бажає вчитися на творчих спеціальностях.

Університет складається з шести коледжів, розташованих у Лондоні. При університеті діє мовний центр, в якому протягом усього року викладають курси англійської мови для іноземних студентів. Центр розташовано в головній будівлі університету в центральній частині Лондона.

Студентам мовного центру пропонується навчання на п'яти програмах: загальна англійська, академічна англійська, інтенсивна програма, англійська для мистецтва, а також англійська плюс одна з творчих спеціальностей.

Усі студенти, які забронюють короткостроковий осінній курс до 30 серпня 2011 року, отримають знижку 10% від вартості курсу. Заняття будуть проходити на базі одного з коледжів вузу - Central Saint Martins College of Art & Design. Вартість навчання: від 200 ф.ст. на тиждень.

Більш детальну інформацію про програми University of Arts London можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства Istudy за тел: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
10.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!