Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Англійська в Англії Отримайте знижку на вивчення англійської мови у Великій Британії
Отримайте знижку на вивчення англійської мови у Великій Британії

Central Saint Martins College of Art & Design пропонує знижку 10% на навчання для всіх студентів, які забронюють короткостроковий осінній курс до 30 серпня 2011 року

Отримайте знижку на вивчення англійської мови у Великій Британії

Central Saint Martins College of Art & Design - один із шести коледжів державного вузу University of Arts London, який пропонує студентам різноманітні програми з мистецтва та дизайну.

При університеті працює мовний центр, в якому протягом усього року проводяться курси англійської мови для іноземних студентів.

Програми навчання мовного центру: загальна англійська, академічна англійська, інтенсивний курс, курс підготовки до іспиту IELTS, англійська мова + мистецтво, дизайн, мода, маркетинг та інші.

Всі студенти курсів мовного центру також можуть взяти участь у щотижневій суспільній програмі, що пропонує можливість познайомитися з іншими студентами та подивитися Лондон.

Вартість навчання: від 200 ф.ст. на тиждень.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
28.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!