Літній курс англійської "English and Culture"

Канадський університет "Thompson Rivers" пропонує літні курси англійської мови

Літній курс англійської "English and Culture"

Thompson Rivers University – канадський університет, що динамічно розвивається, розташований у місті Камлупс у Британській Колумбії. Під час літнього семестру з липня по серпень університет «Thompson Rivers» пропонує курси англійської мови «English and Culture» для молодих людей старше 16-ти років.

Програма вивчення англійської «English and Culture» – відмінна можливість вивчити англійську й отримати досвід навчання в канадському університеті. Переваги такого вибору – високий рівень знань викладачів, невеликий розмір класів, персональна увага до кожного слухача і відносно низька вартість навчання.

У цілому курси англійської при університетах мають ряд переваг перед звичайними мовними школами. Наприклад, студенти з недостатнім рівнем англійської, які хочуть учитись у Канаді, можуть пройти курс мовної підготовки і після цього продовжити навчання вже на академічних програмах.

При цьому університет не обмежується програмами підготовки до вступу або академічною англійською. Популярністю користуються програми вивчення англійської мови для повсякденного життя та ділової англійської мови. Для бажаючих урізноманітнити своє перебування в Канаді існують тематичні програми, наприклад, «Англійська та культура», «Дикий-дикий захід», «Англійська, лижі та сноуборд», «Бізнес-англійська і гольф для професіоналів».

Thompson Rivers University (TRU) – один з найвідоміших і популярних університетів, що пропонують програми мовної підготовки.

Місто Камлупс, в якому розташований ВНЗ, знаходиться в одному з найбільш мальовничих регіонів Канади в оточенні гір та озер. Камлупс називають самим сонячним містом Канади. М'який і теплий клімат, найчистіше повітря й незабутньої краси природа роблять «Томпсон Ріверз» прекрасним місцем для життя та навчання.

Програма «Англійська та культура» (English and Culture) у TRU – відмінний шанс підвищити свої професійні навички, налагодити зв'язки з іноземними студентами та практикувати англійську в реальних життєвих ситуаціях.

Тривалість програми на вибір – три або чотири тижні. Незалежно від тривалості програми кожному студенту гарантується проживання в будинку канадської сім'ї з харчуванням, трансфер з аеропорту до університету й назад, безкоштовний бездротовий Інтернет на території кампуса, культурно-розважальні заходи. Для того щоби програма була більш насиченою враженнями, до неї також включені походи в гори, запливи на каное та каяках, відвідування аквапарку, катання на конях, гра в гольф, екскурсії, відвідування парків дикої природи та багато іншого.

Важливим фактом є й те, що навіть під час дозвілля занурення в мовне середовище не припиняється. Програма передбачає спілкування зі студентами з усього світу. Студенти вчаться весь час на заняттях, позакласних заходах і у приймаючій сім'ї. Атмосфера університету сприяє розвитку комунікативних навичок, граматики та сприйняття мови.

Як показує практика, більше 90 % молодих людей, які пройшли програму мовної підготовки при «Thompson Rivers University», у підсумку стають студентами університету. Це цілком логічно, адже вартість року навчання в університеті в середньому становить близько 16 тис. канадських доларів на рік, що поряд з високим рівнем освіти та комфортним студентським життям робить університет дуже привабливим для потенційних студентів.

Навіть якщо ваш рівень англійської, здавалось би, недостатній для навчання в університеті, такого роду програми допоможуть адаптуватись у новому середовищі й набути впевненості у своїх силах.

Для українських студентів усі ці програми є досить привабливими, оскільки відкривають нові перспективи у плані отримання першокласної освіти і, як наслідок, престижного працевлаштування.

Якщо ви плануєте навчатись у Канаді, детальну інформацію про програми мовної підготовки при університетах можна отримати у спеціалістів освітнього агентства «Есперанто Тревел», яке є офіційним представником університету «Томпсон Ріверз» в Україні.

Крім цього, компанія «Есперанто Тревел» пропонує всім, хто бажає вивчати англійську в «Thompson Rivers University» за програмою «Англійська та культура» або за іншими програмами, знижку 1000 грн на оформлення навчання.

Поспішайте забронювати програму, кількість місць обмежена.

Освіта.ua
31.05.2013