Подаруйте дитині путівку до мовного табору в Польщі
PR

Отримайте можливість поєднати відпочинок і розваги з поглибленим вивченням англійської або польської мови

Подаруйте дитині путівку до мовного табору в Польщі

Мовний табір в Польщі від польської освітньої компанії з багаторічним досвідом освіти - можливість для дітей у віці від 12 до 17 років поєднати захоплюючий відпочинок і розваги з поглибленим вивченням англійської або польської мови.

Чому варто поїхати до мовного табору

Як показує практика, дана модель навчання, де поєднані навчання з носіями мови і активний відпочинок, є найбільш ефективною. Також, крім спілкування обраною мовою, студенти активно заглиблюються в традиції і культуру Польщі, що дозволяє швидше зрозуміти і запам'ятати новий матеріал. Відпочинок у мовній школі стане особливо актуальним для тих, хто згодом хоче стати студентом і навчатися в польських вишах.

Умови навчання в мовній школі

  • Вік учня - від 12 до 17 років.
  • Табір розташовується в польському місті Кельце на базі польського технікуму «Аванс».
  • Програма включає 40-годинний курс інтенсивного вивчення англійської або польської мови.
  • Особлива увага при навчанні відводиться знайомству з традиціями і культурою Польщі.

Детальніше про те, що входить в програму

Під час перебування в таборі учасники проходять не тільки інтенсивний курс навчання, а й беруть участь у різних розважальних і освітніх заходах. Вони відвідують різні заповідники, італійський сад, геопарк. Учасники також побувають в центрі сучасної науки «Леонардо Да Вінчі», де в ігровій формі будуть проходити захоплюючі наукові експерименти. У програму також включено відвідування аквапарку, парку трамплінів, музею ігор та іграшок.

Програма передбачає і поїздку до Кракова на один день, екскурсію по місту і відвідування його головних визначних пам'яток та цікавих місць. Крім того, учасники побувають у старовинному місті Хенчін, у тому числі й в стародавньому замку.

Тим, хто любить активний відпочинок і дискотеки, також не буде нудно: навчання в мовному таборі передбачає відвідування торгових центрів, вечірні дискотеки, участь в різноманітних розвагах на свіжому повітрі, а також безлімітне відвідування спортивного, гімнастичного і фітнес-залів.

Навіть відпочинок і прогулянки під час навчання в мовному таборі об'єднуються з активним поглибленням в мовне середовище, що дозволяє отримати нові знання в максимально невимушеній атмосфері.

Умови проживання в мовній школі

Всі учасники розміщуються в комфортабельних двомісних номерах. У кожному номері окрема ванна кімната з туалетом. Організатори забезпечують кожного учня комплексним триразовим харчуванням. За безпеку кожного учасника цілодобово відповідає куратор.

Навчальний заклад «Аванс», на базі якого відбувається навчання і відпочинок в мовному таборі, включає в себе комфортні класи, де проходять навчальні лекції з використанням сучасної мультимедійної апаратури. Також на території є бібліотека, обладнана зона відпочинку, зал для занять спортом, банкомат, WI-FI, пункти з копіювальними апаратами, їдальня.

40-годинна програма навчання в мовній школі включає в себе вивчення граматики, розвиває мовні і письмові навички, читання, дозволяє значно розширити словниковий запас вибраної мови. Носії мови і викладачі використовують ефективні методи навчання, сучасні матеріали, де комбінуються візуальні та аудіо-засоби, що дозволяють вивчити мову швидко і в максимально невимушеній і дружній атмосфері. Після проходження двотижневого навчання кожен учасник отримує сертифікат про проходження мовного курсу.

Поспішайте потрапити до табору, щоб ваша дитина вивчила мову, отримала незабутні враження і нових друзів!

Отримати довідки можна за телефонами: (093) 170-08-57,  (067) 217-43-44.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
28.05.2019