Весняні канікули: слідами Гаррі Поттера
PR

Додайте до вивчення англійської трішки магії та проведіть чарівні весняні канікули в Лондоні

Весняні канікули: слідами Гаррі Поттера

25 – 31 березня 2019 року компанія Albion Education організовує освітню поїздку в Лондон для дітей від 7 до 17 років. В рамках програми - уроки англійської мови, позакласні заходи та екскурсії кожного дня.

Навчання. Програма складається з 20 уроків англійської на тиждень. Заняття ведуться досвідченими викладачами та проходять в ігровій формі. Через те, що тема поїздки - «Слідами Гаррі Поттера», щодня один урок присвячений дивам і магії. Діти будуть в захваті!

Екскурсії. Уроки проходять в першій половині дня та закінчуються о 12:45. Таким чином, після поживного та смачного обіду друга половина дня присвячена виключно екскурсіям і розвагам. Кожного дня дітей чекає екскурсія по місцях, тим чи іншим чином пов’язаних з відомим чарівником: у Вестмінстері вони пошукають вхід у Міністерство Магії, відправляться на станцію Kings Cross, щоб розгадати секрет зачарованої платформи 9 ¾, прогуляються місцями з фільму «Гаррі Поттер і напівкровний принц», з’їздять в Оксфорд і сходять в знаменитий музей природознавства.

Школа. Школа, у якій будуть проходити заняття, займає красиву будівлю та знаходиться недалеко від набережної Темзи. Поруч є станція метро, супермаркети, магазини та кафе. Всі навчальні класи великі, світлі й обладнані необхідною сучасною технікою.

Проживання та харчування. Проживати діти будуть в шкільній резиденції підвищеного комфорту в двомісних кімнатах зі зручностями. У резиденції недавно був зроблений ремонт, закуплено нові меблі та техніку. Годувати дітей будуть смачною та корисною їжею три рази на день.

Зразок розкладу програми на тиждень

Докладніше про програму можна дізнатися за телефоном (067) 466-44-74 або на сайті Albion Education.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.12.2018