Весняні канікули в Австрії: вчимо німецьку весело
PR

Отримайте можливість вивчити мову, насолодитися чудовими пейзажами та завести нові знайомства

Весняні канікули в Австрії: вчимо німецьку весело

Весняні канікули в Австрії – це відмінна можливість дізнатися багато нового про країну, помилуватися унікальною природою, насолодитися чудовими пейзажами та завести нові знайомства. Вивчення німецької мови тут проходить на найвищому рівні, а гостинність місцевих жителів дозволяє відчувати себе затишно та комфортно.

Найпопулярнішим місцем в Австрії для мовних таборів є, звичайно ж, Відень. Справа в тому, що канікули за кордоном передбачають не тільки вивчення мови, а й програму після уроків, а кращого місця для цього, ніж столиця Австрії не знайти! Дітей чекає маса екскурсій по найкрасивіших місцях міста, розважальні заходи, змагання та конкурси, які проводяться професійними аніматорами та гідами. Провівши весняні канікули в Австрії, Ваша дитина отримає незабутні враження!

Школа, в якій проходять заняття, знаходиться в самому серці Відня, неподалік від головних визначних пам’яток столиці. Сама будівля школи прекрасно обладнана. Велика територія та красивий парк з безліччю спортивних майданчиків надає можливість для занять різноманітними видами спорту та розваг. Школярі живуть безпосередньо на кампусі та знаходяться під цілодобовим наглядом. У їхньому розпорядження сучасні кімнати, передбачене триразове харчування. Процес навчання носить ігрову та захоплюючу форму, з дотриманням усіх методик викладання та з урахуванням вікових особливостей дітей. Програма підходить для дітей у віці від 12 до 17 років.

Під час канікул Ви побачите:

Детальніше про поїздку можна дізнатися за телефоном (067) 466-44-74, в офісі за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34, вхід 2, офіс 32 або на сайті Albion Education.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.12.2018