Мовні програми та освітні тури до Англії
PR

Мережа шкіл англійської мови Speak Up допоможе знайти справжнє призначення Вашій дитині

Мовні програми та освітні тури до Англії

Хочете дати своїм дітям найкраще і бути впевненими у їх забезпеченому майбутньому? Міжнародна мережа мовних шкіл англійської мови Speak Up підготувала перелік найбільш ефективних і трендових турів з вивчення мови за кордоном.

Неважливо, який у Вас рівень мови, головне - які цілі Ви ставите перед собою. Якщо Ви готові отримати незабутній досвід, то не пропустіть свій шанс побувати в осінній Англії! Ви проживатимете в серці англомовного світу і будете вчитися в найкращих школах англійської мови.

Cavendish School of English - одна з найпопулярніших шкіл з вивчення англійської мови, яка славиться саме високою якістю і професіоналізмом. Школа заснована у 1983 році і має більше 30 років досвіду у викладанні та передачі лінгвістичних знань. Підтвердженням високої якості послуг, що надаються школою, є акредитація British Council.

Школа знаходиться на березі моря в Борнмуті, що всього в двох годинах їзди від Лондона, і розташовується в чарівних будівлях вікторіанського стилю. По сусідству знаходиться безліч цікавих локацій, які учні зможуть відвідати завдяки екскурсіям, у супроводі надійних провідників, яких надасть Кавендіш.

Даний навчальний заклад пропонує широкий спектр курсів (загальна англійська, ділова англійська, ІТ-англійська, підготовка до іспиту IELTS, Кембриджських екзаменів, індивідуальні уроки).

Школа обладнана сучасними аудиторіями і комп'ютерними класами. Під час навчання використовуються сучасні методики, а також інтерактивні технології.

 • Вік: діти від 9 до 17 років, дорослі - від 18 років.
 • Дата поїздки: 01-13.01.2019 року.
 • Кількість занять: 24 уроки англійської мови.
 • Проживання: учні проживають у приймаючих сім'ях.
 • Харчування: снідають і вечеряють студенти вдома з родиною, обід в школі (пакетований ланч під час екскурсій на цілий день).

Екскурсії

 • для групи 9-17 років - 6 екскурсій (3 екскурсії на весь день і 3 на півдня), 5 розважальних, спортивних та вечірніх заходів;
 • для групи від 18 років програма підбирається за бажанням.До вартості входить навчання, проживання, харчування, переліт, візовий збір, страхування, екскурсійна і розважальна програми (для дорослих оплачується окремо), трансфер з/в аеропорт, супровід співробітника Speak Up 24/7.

Додаткові витрати: дорослі окремо оплачують екскурсійні програми.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мовний табір Alpadia Portsmouth запрошує дітей від 10 до 17 років провести мовні канікули в морському історичному місті Великої Британії - місті Портсмут (графство Хемпшир).

Військово-морське минуле міста доводить, що Англія - велика морська імперія. Головний порт Англії - це не тільки місто-музей, де залишилися великі і добре збережені історичні доки. Тут можна побачити легендарний корабель адмірала Нельсона «HMS Victory», на якому він був смертельно поранений, а також споглядати трипалубне судно Тюдорів «Марі-Роуз». У Портсмуті безліч театрів, два кафедральних собори, концертні зали і неперевершений шопінг в прекрасно відреставрованому районі порту. 170-метрова вежа «Спіннакер» дозволить оглянути Портсмут з висоти пташиного польоту. Діти побувають в визначних місцях міста, а якщо цього буде мало, то можливі поїздки в Лондон, Брайтон або відвідування Стоунхенджа.

Велика частина старовинного міста знаходиться на острові Портси, де і розташований табір. Діти будуть навчатися і відпочивати в двох кроках від колоритного центру міста зовсім поруч з морем.

Вони будуть проживати в сучасній резиденції з усіма зручностями. Навчання проходить в ранкові години. Класи обладнані найсучаснішими технологіями.

У вільний від навчання час діти зможуть грати в футбол, баскетбол і волейбол або взяти участь в іграх на пляжі на березі протоки Те-Солент. Увечері проводяться кінопокази, вікторини, ігри та дискотеки.

 • Вік дітей: 10-17 років.
 • Тривалість курсу: від 1 до 4 тижнів.
 • Необхідний рівень мови: базовий і вище.
 • Проживання: резиденція.
 • Харчування: повний пансіон (3-х разове).
 • Приїзд/від'їзд: неділя/субота.

До вартості входить: тестування після прибуття, навчання за обраною програмою, проживання, харчування, екскурсійні та розважальні заходи, сертифікат про закінчення курсу.

Також в міжнародній школі Speak Up ви можете отримати консультацію з інших мовних програм в США, Канаді і Європі.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ

Мовний табір за кордоном - це ефективна і необхідна підготовка Вашої дитини до наступного етапу її життя, відмінна можливість поєднати відпочинок з навчанням. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися в школах Speak Up і за номерами телефонів: (044) 495-00-95, (093) 177-06-56, (067) 481-89-50.

Освіта.ua
26.09.2018