Мовний табір в Royal Agricultural University

Подаруйте своїй дитині 10-17 років два продуктивних тижні в Англії, які ваша дитина не забуде ніколи

Мовний табір в Royal Agricultural University

Компанія «Інтелект Гід» пропонує вам кращий варіант мовного табору цього літа. Тут є все для ефективного вивчення англійської та спокійного відпочинку: величезні парки, культурна спадщина Англії і університетський дух. Після такого табору вашій дитині точно захочеться продовжити вивчення англійської мови.

Розташування

Королівський аграрний університет знаходиться в місті Сайренсестер, графство Глостершир, і є найстарішим сільськогосподарським університетом в англомовному світі. Городок Cайренстер - це зразок традиційної англійської архітектури. Він розташований всього у двох годинах їзди від Лондона, що дає можливість організації відмінної екскурсійної програми.

Проживання та харчування

Діти живуть в 2-3-місних кімнатах з усіма зручностями. Харчування - триразове, збалансоване, здорове, свіжоприготоване і смачне. А в екскурсійні дні дітям видають з собою ланч-бокси.

Навчання

Після прибуття кожна дитина проходить тестування з англійської мови та записується в відповідну групу. У таборі забезпечено викладання на всіх рівнях - від елементарного до просунутого. Уроки англійської мови проводяться 15 годин в тиждень.

Екскурсійно-розважальна програма

Програма розроблена таким чином, щоб діти цілий день були зайняті цікавими і корисними справами. Серед них: прогулянки містом Сайрінсестером з відвідуванням знаменитого парку, безліч конкурсів та активностей: фотоконкурси, командні ігри, мозкові штурми, водні битви. А ще - орієнтування на місцевості, квести, дискотеки, модні покази, караоке та ігри. А також всілякі спортивні заняття.

Що стосується екскурсій, то вдале розташування табору дає можливість організувати для дітей відвідування найцікавіших місць Англії. Вони відвідають:

  • Оксфорд. Це буде екскурсія на цілий день в одне з найзнаменитіших міст Великої Британії. Місто знають у всьому світі переважно завдяки одному з найкращих і найстаріших університетів світу - Оксфордському університету. Саме в цьому університеті діти відвідають зал Крайст-Черч Коледжу, де знімали деякі сцени знаменитого «Гаррі Потера»
  • Лондон. Діти проведуть цілих два дні і дві ночі в Лондоні. Проживання буде організовано в одному з готелів Лондона, в 2-3-місних номерах. А вдень їх чекає пішохідна екскурсія Лондоном з оглядом найзнаменитіших місць міста: Біг Бен, Вестмінстерського абатства, Букінгемського палацу й інших.
  • Бат. Це невелике місто внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто відоме своїми унікальними будівлями з місцевого каменю, термальними джерелами і Батським абатством.

Розташування: Сайренсестер, Англія.

Тип подорожі: група з супроводжуючим з Києва.

Транспорт: авіапереліт.

Вік: 10 - 17 років.

Кількість осіб в групі: 11.

Дати заїзду: 16 - 30 липень 2018 року.

Вартість: 2790 USD, все включено.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.04.2018