Школа ISAL втілить мрію про навчання в Америці
PR

Американська школа ISAL запрошує бажаючих на Міжнародну виставку «Освіта за кордоном»

Школа ISAL втілить мрію про навчання в Америці

За останні п’ять років кількість українських студентів, які навчаються за кордоном, збільшилась майже в три рази — з 21 тисячі до 59 тисяч осіб. Цього року у Міжнародній виставці «Освіта за кордоном» вперше буде брати участь школа з Бостону International School of Advanced Learning (ISAL).

ISAL існує лише 4 роки, але уже встигла зарекомендувати себе як відмінний ресурс для всіх бажаючих вивчити англійську мову якісно та у стислі терміни.

Школа була організована групою професіоналів у сфері міжнародної освіти, які доклали максимум зусиль для створення багатофункціональної освітньої структури, де можна не тільки зайнятися вивчення мови, але й отримати консультації щодо вибору університету чи коледжу в США, підготуватися до здачі екзаменів, отримати допомогу в адаптації до американського життя.

Усі викладачі в ISAL — носії мови, які отримали сертифікати викладання англійської мови як іноземної, це люди, які люблять свою професію, використовують у своїй роботі найсучасніші методики та застосовують індивідуальний підхід відповідно до потреб кожного студента.

Поява ISAL на виставці «Освіта за кордоном» в цьому році не випадкова: школа отримала акредитацію найбільш престижного американського акредитаційного агентства ACCET, яке підтвердило високий рівень та кваліфікацію програм школи. На даний час ISAL пропонує довгострокові та короткострокові програми з вивчення англійської мови всіх рівнів.

Студенти відтепер можуть приїжджати у школу по студентській візі F-1, навчатись кілька років та планувати своє майбутнє. Якщо студент успішно засвоїв програму просунутого рівня, то після закінчення він отримує можливість вступити у ряд університетів, з якими у школи є контракт Pathway, що передбачає поступлення в університет без здачі екзаменів TOEFL та IELTS.

Директор з PR та маркетингу ISAL, Марина Львова, братиме участь у виставці «Освіта за кордоном». Під час заходу вона буде готова зустрітись з усіма бажаючими та надати відповіді на запитання щодо освіти в США, вивчення англійської мови, особливостей організації побуту та дозвілля.

Вся інформація про школу ISAL знаходиться на сайті www.isalusa.com.

Виставка «Освіта за кордоном» відбуватиметься з 16 до 18 листопада в Українському домі за адресою: Київ, вулиця Хрещатик, дім 2. Вхід вільний.

Освіта.ua
13.11.2017