Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Школа ISAL втілить мрію про навчання в Америці
Школа ISAL втілить мрію про навчання в Америці
На правах реклами

Американська школа ISAL запрошує бажаючих на Міжнародну виставку «Освіта за кордоном»

Школа ISAL втілить мрію про навчання в Америці

За останні п’ять років кількість українських студентів, які навчаються за кордоном, збільшилась майже в три рази — з 21 тисячі до 59 тисяч осіб. Цього року у Міжнародній виставці «Освіта за кордоном» вперше буде брати участь школа з Бостону International School of Advanced Learning (ISAL).

ISAL існує лише 4 роки, але уже встигла зарекомендувати себе як відмінний ресурс для всіх бажаючих вивчити англійську мову якісно та у стислі терміни.

Школа була організована групою професіоналів у сфері міжнародної освіти, які доклали максимум зусиль для створення багатофункціональної освітньої структури, де можна не тільки зайнятися вивчення мови, але й отримати консультації щодо вибору університету чи коледжу в США, підготуватися до здачі екзаменів, отримати допомогу в адаптації до американського життя.

Усі викладачі в ISAL — носії мови, які отримали сертифікати викладання англійської мови як іноземної, це люди, які люблять свою професію, використовують у своїй роботі найсучасніші методики та застосовують індивідуальний підхід відповідно до потреб кожного студента.

Поява ISAL на виставці «Освіта за кордоном» в цьому році не випадкова: школа отримала акредитацію найбільш престижного американського акредитаційного агентства ACCET, яке підтвердило високий рівень та кваліфікацію програм школи. На даний час ISAL пропонує довгострокові та короткострокові програми з вивчення англійської мови всіх рівнів.

Студенти відтепер можуть приїжджати у школу по студентській візі F-1, навчатись кілька років та планувати своє майбутнє. Якщо студент успішно засвоїв програму просунутого рівня, то після закінчення він отримує можливість вступити у ряд університетів, з якими у школи є контракт Pathway, що передбачає поступлення в університет без здачі екзаменів TOEFL та IELTS.

Директор з PR та маркетингу ISAL, Марина Львова, братиме участь у виставці «Освіта за кордоном». Під час заходу вона буде готова зустрітись з усіма бажаючими та надати відповіді на запитання щодо освіти в США, вивчення англійської мови, особливостей організації побуту та дозвілля.

Вся інформація про школу ISAL знаходиться на сайті www.isalusa.com.

Виставка «Освіта за кордоном» відбуватиметься з 16 до 18 листопада в Українському домі за адресою: Київ, вулиця Хрещатик, дім 2. Вхід вільний.

Освіта.ua
13.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!