150 англійських слів за місяць - по 4 хвилини на день
PR

Мовні курси за кордоном від AnyWay та розмовна практика допоможуть швидко вивчити англійську

150 англійських слів за місяць - по 4 хвилини на день

Часи, коли потрібно було зубрити словник і заучувати фрази ні про що, на щастя, позаду. Зараз доступні нові методики, які дозволяють швидко та надовго запам'ятовувати іноземні слова. У процесі вивчення використовуються алгоритми роботи довготривалої пам'яті, що дозволяє домогтися 100%-вої ефективності.

Дієва методика запам'ятовування: в чому секрет?

Знання про роботу довготривалої пам'яті закладені в основу програм для вивчення англійських слів. Наприклад, популярний додаток Aword заснований на кривій забування Еббінгауза. Що це таке?

Колись Герман Еббінгауз взяв за мету вивчити процес запам'ятовування без впливу мислення. Він полягав у тому, щоб заучувати безглузді склади, які ні з чим не асоціюються за змістом. Вчений переконався, що забуваються такі склади практично відразу ж після першого повторення. Через годину більше половини обсягу вивченої інформації стерлися з пам'яті всіх учасників експерименту, а через десять годин вони змогли згадати лише 35% від вивченого. Після шести днів у пам'яті збереглося вже 20% від початкового об'єму інформації, такі ж результати були через місяць.

Спостерігаючи за учасниками впродовж дослідження, Еббінгауз зробив цілком логічний висновок, що без повторення жодна інформація не відкладеться у пам'яті надовго. Згідно з дослідженнями психологів, щоб надовго запам'ятати що-небудь, раціонально повторити це як мінімум п'ять разів з такою періодичністю:

  • відразу після прочитання;
  • через 20–30 хвилин;
  • через день;
  • після 2–3 тижнів;
  • по закінченню 2–3 місяців.

Варто підкреслити, що запам'ятовування осмисленого тексту швидше, ніж механічне заучування незв'язних слів, приблизно в 9 разів.

Як працюють додатки, які використовують ці знання?

Слова поділяються на групи, щоб ви відразу знали, до якої галузі вони належать. Щоб вивчення було осмисленим, використовується метод асоціацій, де до кожного слова підібрана відповідна картинка. І, звичайно ж, головне – постійне повторення слів за допомогою інтерактивних завдань.

Одразу необхідно відповісти, чи запам'ятали ви це слово. Потім пропонують кілька слів, серед яких потрібно вибрати правильний переклад. Далі складніше – розташувати літери в правильному порядку або написати першу частину слова. І в кінці – написати слово повністю без підказок.

Не все виходить з першої спроби, тому слова, в яких ви допустили помилки, відправляються на повторне вивчення. Приємно, що можна стежити за своїм прогресом у вивченні мови, а також обирати потрібні набори слів із каталогу.

Перевага такої методики в тому, що можна вивчати мову захоплююче, у будь-який зручний час (на день достатньо приділити 4 хвилини), де б ви не знаходилися (вдома, в поїздці, в перерві між справами, у черзі тощо). Тривалість занять відходить на другий план, головне в процесі запам'ятовування нових слів – регулярність.

За середньої інтенсивності занять ви зможете поповнювати свій словниковий запас на 150 слів за місяць.

Знати слова – це прекрасно, проте щоб заговорити англійською, потрібна практика в мовному середовищі, наприклад, у Великобританії, в Ірландії або на Мальті. Таку можливість надають мовні курси за кордоном від компанії AnyWay. Вирушайте в іншу країну, практикуйтеся у спілкуванні іноземною мовою – і ваша англійська буде бездоганною!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.03.2017