Навіщо відправляти дитину в юному віці за кордон?

На звичайних уроках діти не отримують тих навичок та життєвого досвіду, які з‘являються в подорожах

Навіщо відправляти дитину в юному віці за кордон?

«Усе найкраще – дітям!». Звісно, батьки прагнуть бездоганно дотримуватися цього гасла, надаючи своїй дитині найкраще – починаючи від харчування та одягу та закінчуючи відпочинком і, звичайно, освітою.

Поїздкам дітей за кордон – бути!

Якщо всього декілька десятків років цілком достатньо було стандартної шкільної освіти та навчання в інституті, то зараз вимоги зростають. На будь-якій співбесіді обов'язково запитають про досвід роботи (3-5 років стажу неодмінно має бути), також для працевлаштування знадобиться відмінне знання іноземних мов (чим більше, тим краще)й відповідність цілому переліку додаткових вимог. Щоб не опинитися за межами конкурентних умов, дитина повинна не просто старанно вчитися в школі та підтягувати дисципліни, за якими відстає, з репетитором. Необхідно набагато більше: практика, розвиток, прагнення не тільки читати в книгах про Америку та Лондон, а й домагатися своїх цілей, здійснювати мрії.

На звичайних уроках діти не отримують тих навичок і безцінного життєвого досвіду, які можна знайти, тільки залишаючи зону комфорту. Вже після повернення з першої закордонної подорожі ваша дитина захоче вчитися за кордоном. А це чудовий шлях до підкорення нових вершин!

Крім того, поїздка за кордон відкриє масу нового і додасть впевненості в собі. Вчені зійшлися на тому, що діти, яким пощастило часто подорожувати, в майбутньому стають більш успішними в кар'єрі та відчувають себе щасливішими.

Ці аргументи прекрасні, з ними важко не погодитися. Однак на шляху до їхнього втілення в реальності постає не менше вагома причина відкласти дитячі поїздки за кордон через побоювання та переживань батьків.

Мовні курси за кордоном: до чого готуватися батькам?

Сьогодні варіантів відправити дитину за кордон безліч: канікулярні програми (індивідуальні та групові поїздки, що дозволяють поєднувати активний відпочинок і хобі); сімейні поїздки (організоване дозвілля для дорослих і дітей); мовні курси для школярів (Мальта, Кіпр, Ірландія, Великобританія тощо).

Для тих, хто ще сумнівається, чи варто відправляти свою дитину на мовні курси за кордон, у компанії AnyWay є десятки прикладів. Наведемо один з них. Батьки 16-річного школяра довго не могли відпустити сина в Ірландію на курси англійської на три тижні. Виникало багато питань і сумнівів: як він подолає труднощі адаптації, як впорається з побутовими проблемами.

У результаті хлопчика на три тижні прийняла хороша сім'я в Дубліні, він істотно підтягнув свою англійську на курсах, познайомився з однолітками та згодом твердо вирішив, що хоче здобути вищу освіту в одному з вишів Ірландії. Крім того, він отримав можливість залишитися на один рік в цій країні після закінчення університету для пошуку роботи.

Освітнє агентство AnyWay готове надати свою допомогу всім школярам та їхнім батькам, які бажають поєднувати навчання з розвагами, екскурсіями, іграми та спортом. Зважтеся змінити життя своїх дітей на краще. Мовні курси – це пізнавально та перспективно!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.03.2017