Чехія надала стипендії для вивчення мови

Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову

Чехія надала стипендії для вивчення мови

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило чотири стипендії для українських студентів і викладачів вищих навчальних закладів.

Метою проекту є вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці. Школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови. Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

На 2017 рік пропонуються дві стипендії в університеті імені Масарика в Брно та по одній в університеті Палацького в Оломоуці та Карловому університеті у Празі. Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

Ознайомитись з детальною інформацією про літні школи слов’янських студій у зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням.

Заявки у паперовому та електронному форматі приймає Міністерство освіти і науки України. Документи, надіслані напряму Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетам, розглядатися не будуть.

У електронному форматі скановані документи потрібно надсилати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com з зазначенням у темі листа «Літня школа у Чехії 2017».

Заявки приймаються до 10 березня 2017 року.

Дізнатись більше

Освіта.ua
06.02.2017