Літня школа англійської мови на Кіпрі

Можливість поєднати навчання англійської мови та прекрасний відпочинок на Кіпрі

Літня школа англійської мови на Кіпрі

Університет Нікосії на Кіпрі запрошує старшокласників (у віці від 15-ти років і старше), а також студентів вищих навчальних закладів України взяти участь у Міжнародній літній мовній школі, що відбуватиметься з 28 червня по 5 вересня 2015 на базі одного з трьох кампусів університету – «Інтерколледж», розташованому в місті Ларнака (Кіпр).

Міжнародна літня школа Університету Нікосії - це відмінна можливість поєднувати якісне навчання англійської з носіями мови, які мають величезний досвід викладання, і прекрасний відпочинок в одній з найпопулярніших туристичних країн Європи. Розташований на перехресті трьох континентів, Кіпр славиться своїми відмінними середземноморськими пейзажами та історичними пам’ятками.

Університет Нікосії - це найбільший приватний науково-дослідний університет Кіпру з найвищими академічними стандартами, високим рівнем викладання, динамічним розвитком, багатою інфраструктурою і привітною інтернаціональною атмосферою.

Учасникам Міжнародної літньої мовної школи пропонуються два основних види курсів:

  • Загальна англійська.
  • Підготовка до складання IELTS.

Програма занять продумана для трьох варіантів тривалості навчання: 2 тижні, 3 тижні і 4 тижні, з яких ви можете вибрати найбільш зручний.

Крім безпосередньо навчання англійської студенти школи зможуть взяти участь у численних розважальних заходах.

Проживання надається в апарт-комплексі класу «В». Комплекс розташований недалеко від центру міста, а так само популярної прогулянкової алеї Palm Tree (Finikoudes).

Вартість навчання в Міжнародній літній мовній школі становить: 2 тижні - 800 євро, 3 тижні - 1200 євро, 4 тижні - 1600 євро.

У вартість включені: курси, розміщення в апарт-готелі класу «В», 3-хразове харчування, трансфер з аеропорту і назад, 4 поїздки під час перебування в школі.

У вартість не включено: участь у розважальних заходах.

Більше інформації ви можете отримати на сайті Університету Нікосії, а також у представника Університету Нікосії в Україні Наталії Фоміної за телефоном (067) 642-67-42 або електронною поштою fomina.n@unic.ac.cy.

Освіта.ua
20.04.2015