Чим мовні курси за кордоном вигідніше за туризм
PR

Мовна школа за кордоном: як об'єднати інвестицію у свою освіту і відмінний відпочинок

Чим мовні курси за кордоном вигідніше за туризм

Сьогодні простежується цікава тенденція: багато сімей обирають не стандартний відпочинок в Туреччині, а за ті ж гроші подорожують за кордон на мовні курси. Що ж приваблює людей в зарубіжних мовних програмах?

У нас прийнято вважати, що мовні курси за кордоном - це щось захмарно дороге і безглузде, оскільки можна піти в сусідній будинок в якусь мовну школу за 500 гривень на місяць і проблему з мовою буде вирішено.

Якби все було так просто, то ми б з вами вільно спілкувалися іноземною мовою, подорожували і працювали в іноземних компаніях, дивилися фільми і читали книги в оригіналі. Але насправді картина зовсім інша: як багато ви знаєте людей, які відчувають себе абсолютно комфортно за кордоном? Які можуть вільно зайти в будь-який іноземний магазин і попросити допомогти підібрати їм одяг потрібного розміру, а в ресторані з легкістю замовити стейк потрібного прожарювання. Найчастіше таким можуть похвалитися люди, які якийсь час вже пожили за кордоном і вивчали мову безпосередньо в мовному середовищі.

А тільки подумайте, скільки грошей ми витрачаємо на літні путівки «на моря» і не особливо замислюємося про те, що ці самі гроші можна було б інвестувати одночасно і в свою освіту, і в відмінний відпочинок.

Що ви отримуєте від 2-тижневого відпочинку на морі? У більшості випадків, - засмага, плюс 2-3 кг ваги, додатковий заряд лінощів і приємні емоції про ваш пасивний відпочинок. Що ви отримуєте від мовних курсів, скажімо, на Мальті? Засмага, незабутні емоції після активного відпочинку, ніяких зайвих кіло (ви спалите всі з'їдені делікатеси активними видами спорту, може ще й підтягнеться), корисні міжнародні знайомства, а головне, поліпшення вашої англійської мови.

Таким чином, за приблизно однакові гроші, на мовних курсах на Мальті ви отримуєте все те ж, як якщо б ви просто поїхали відпочити на морі, з одним значним бонусом - знаннями.

В середньому вартість туристичної путівки на Мальту становить від 670 євро (і це тільки за переліт і 3-зірковий готель на 13 днів), тоді як вартість двох тижнів мовних курсів стартує від 400 євро, які покривають програму навчання разом із проживанням.

Автобусний тур до Іспанії, наприклад, обійдеться як мінімум в 650 євро за 13 днів, тоді як в тій же Іспанії за мовні курси плюс серфінг або віндсерфінг ви можете заплатити від 275 євро за тиждень.

Туристична поїздка до Німеччини коштує в середньому 540 доларів за 2 тижні (без харчування та екскурсій). Мовні програми з проживанням в найбільших німецьких містах і включеною у вартість культурною програмою - від 300 євро за тиждень.

В Італії, Америці і Великобританії у вас є можливість купити курс з вивчення мови + курс дизайну від 150 євро за тиждень.

Практично в кожній країні є бізнес-курси мови. Наприклад, в Ірландії вартість такого курсу складає від 230 євро за тиждень, а мінімальна вартість пакету мовних курсів з проживанням тут від 330 євро за тиждень.

Якщо говорити про літні табори, то кожен батько знає які дорогі путівки бувають навіть у місцеві табори, де дитину до того ж нічому не вчать, а просто проводять з нею час. Однак, літні табори за кордоном з вивчення мови, погодьтеся, - ідея набагато цікавіша. Тут ви можете бути впевнені за «корисно проведені» літні канікули вашої дитини. Адже після мовного середовища, ваше чадо приїде, щебечучи іноземною мовою, майже як рідною. До того ж і ціни можна знайти досить демократичні: наприклад, у Болгарії путівка в дитячий табір коштує від 350 євро на людину, в Німеччині - від 650 євро, в Австрії, Франції та Іспанії - 700-795 євро.

Крім того, існують сімейні програми, за якими ви всією сім'єю або удвох зі своєю дитиною можете відправитися вивчати іноземну мову на сонячну Мальту, фантастичний Кіпр, в барвисту Ірландію чи Францію. Ціна такої програми стартує від 550 євро на тиждень за двох. При цьому у вартість найчастіше входить екскурсійна та розважальна програма, трансфер, навчальні матеріали.

Мовні курси за кордоном цікаві, насамперед, своєю багатогранністю в питанні вибору. Сучасні мовні школи пропонують все більше і більше нових незвичайних програм: мова + мода і кіно, мова + кулінарія, мова + спорт, мова + стиль інді, мовний табір для дорослих, мова для міжнародних переговорів і презентацій і т.д. Крім того, вони організовують свої програми таким чином, щоб клієнти отримували максимум задоволення і ефекту від навчання і разом з тим, залишався б час на відпочинок, на огляд визначних пам'яток, на екскурсії та культурну програму, на спорт, на пляж ...

Погодьтеся, така відпустка може стати куди більш захоплюючим, насиченим і незабутнім досвідом. Вибрати кращу для вас програму у відповідності з усіма побажаннями і можливостями допоможе AnyWay - агентство, яке спеціалізується на унікальних мовних курсах, комбінованих з відпочинком і розвагами (серфінг, кулінарія, мода і дизайн, винні дегустації та багато іншого).

Як сказав неперевершений Далай-лама: "Найкраще, що можна привезти з подорожі, - емоції". Так привезіть більше - крім океану емоцій, ще й чемоданчик знань!

Освіта.ua
17.04.2015