Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Де у Франції вивчити французьку мову
Де у Франції вивчити французьку мову

Освітні мовні програми для дітей і дорослих у Парижі й на Французькій Рив'єрі

Де у Франції вивчити французьку мову

20 березня в усьому світі відзначається день французької мови, який традиційно користується популярністю. Як відомо, вивчати мову найкраще безпосередньо при спілкуванні з її носіями, а в ідеалі – проживаючи у відповідній країні. Практика мовних таборів для іноземців уже багато років є одним з найефективніших способів «занурення в середовище». Euromag склав огляд кращих мовних шкіл Франції, де можна вивчити цю чудову мову.

Однією з найбільших компаній Франції, що займається організацією мовних курсів у всій країні, є ATOLL. Це французька мовна школа з майже 30-річним стажем роботи, що пропонує різні освітні програми для дітей і дорослих.

Щорічно близько 5000 студентів приїжджають у філіалі школи з метою вдосконалення французької та підготовки до міжнародного іспиту DELF.

Основна маса літніх мовних шкіл зосереджена на півдні Франції, а також у столиці країни. Дитячі канікулярні програми (ATOLL Juniors) проводяться в шести найбільш популярних містах Франції – Парижі і на Французькій Рив'єрі (Антіб, Канни, Йєр, Ніцца й Біарріц).

Програма під назвою «Вивчити французьку мову у Франції» розрахована на іноземних дітей у віці від 8 до 17-ти років.

У Парижі мовні курси організуються на базі школи-партнера компанії й розраховані на дітей віком від 13 до 17-ти років. Паризька мовна школа працює протягом двох літніх місяців. Навчання розбите на два блоки. Обидва тривають протягом місяця: перший – у липні, другий – у серпні.

Стандартні курси французької мови являють собою двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень. Проживання студентів організується в кампусі Святого Миколая (кімнати на дві й чотири людини) з повним пансіоном. У вартість курсів включені екскурсії та розваги для дітей.

Вартість першого блоку (із 29 червня по 26 липня) становить 890 євро на тиждень, другого (із 27 липня по 23 серпня) – 870 євро на тиждень.

У Ніцці мовні курси також тривають протягом двох літніх місяців з кінця червня по кінець серпня. Навчання стандартне – двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень. Проживання з повним пансіоном організовано в самому місті, у кампусі Жан Медсен і в «Парк Імперіал».

Вартість тижневого навчання в Ніцці становить 730 євро для вікової категорії від 13 до 17-ти років.

У всіх мовних школах діє обмеження на пізній вихід дітей у місто. Для вечірніх прогулянок дитина повинна мати письмовий дозвіл батьків.

Набагато інтенсивніше програма навчання у французькому Антібі. Вона розрахована на ширшу вікову категорію дітей від 8 до 17-ти років і включає чотири види курсів: стандартні курси (двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень), інтенсивні курси (26 уроків по 45 хвилин на тиждень), програма DELF Junior – підготовка до міжнародного іспиту (26 уроків), а також курс ABITUR для найбільш дорослих (29 уроків).

Мовні курси обійдуться в 730 євро на тиждень, за 995 євро на тиждень вашу дитину навчать грати в гольф. Найменших учнів від 8 до 12-ти років школа приймає з кінця червня по кінець серпня, підлітків (13–17 років) – із 6 квітня по 1 листопада.

Із 29 червня по 16 серпня організуються курси для дітей у віці від 13 до 17-ти років у знаменитих Каннах. Програма навчання включає кілька видів курсів: стандартні (двадцять уроків), інтенсивні (26 уроків) і курси підготовки до іспиту ESABAC, що дає право навчання у вищих закладах Франції та Італії.

Вартість тижневого навчання в Каннах з повним пансіоном та екскурсіями – 760 євро.

Поринути у світ піщаних пляжів і професійного серфінгу зможуть учні мовної школи в Біарріці. Школа приймає всіх бажаючих із 15 червня по 16 серпня. У програмі навчання як стандартні, так й інтенсивні курси.

Крім повного пансіону за 779 євро на тиждень учні школи безкоштовно отримують проїзний квиток на автобус для вільного переміщення по місту. Програма навчання розрахована на дітей у віці від 14 до 17-ти років.

Нарешті, мовні літні курси для маленьких іноземців організуються у світовій столиці парусного спорту – французькому Йєрі. Цього року школа працюватиме в період із 29 червня по 23 серпня. У програмі навчання – стандартні мовні курси.

Крім курсів французької мови у вартість навчання включено викладання елементарних навичок парусного спорту. Вартість навчання – 730 євро на тиждень для дітей віком від 8 до 13-ти років і 830 євро для категорії 13–15 років.

Євгенія Воронець, Euromag

Euromag
28.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!