Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули за кордоном для вашої дитини
Літні канікули за кордоном для вашої дитини

Замовляйте літню канікулярну програму за кордоном за телефоном (044) 200-28-44

Літні канікули за кордоном для вашої дитини

Літні канікули - це саме той період у житті школяра і студента, який необхідно провести весело та водночас корисно для себе. А що може бути краще того, щоб провести канікули за кордоном вивчаючи іноземну мову?

Агентство IStudy пропонує канікулярні програми за кордоном у літній період. Програма дозволить вашій дитині не тільки незабутньо провести літо, а й поліпшити знання іноземної мови. Літо за кордоном – це море вражень, знайомство з новими людьми, удосконалення своєї іноземної мови, а також ознайомлення з визначними пам'ятками країни перебування.

За літньою канікулярною програмою можна відправити дитину за кордон, як самостійно, так і в складі групи однокласників. Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. Так, якщо ви хочете, щоб ваша дитина поїхала самостійно, то це буде для неї хорошою школою життя, в якій вона стане більш самостійною та незалежною. Крім того, у дитини не буде спокуси спілкуватися з іншими однолітками рідною мовою, а відтак і продуктивність вивчення іноземної буде вище. Поїздка за кордон у складі групи не змусить вашу дитину нудьгувати, особливо під час дозвілля.

Брати участь у літній канікулярній програмі можуть діти від 10 років.

Основні напрямки літніх канікулярних програм: Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Австрія, Швейцарія, США, Канада та Китай.

Фахівці Агентства IStudy дадуть вам професійну консультацію і допоможуть підібрати літню канікулярну програму, що буде відповідати інтересам вашої дитини і вашим фінансовим можливостям.

Консультації за телефоном: (044) 200-28-44.

Освіта.ua
11.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!