Літні канікули за кордоном для вашої дитини

Замовляйте літню канікулярну програму за кордоном за телефоном (044) 200-28-44

Літні канікули за кордоном для вашої дитини

Літні канікули - це саме той період у житті школяра і студента, який необхідно провести весело та водночас корисно для себе. А що може бути краще того, щоб провести канікули за кордоном вивчаючи іноземну мову?

Агентство IStudy пропонує канікулярні програми за кордоном у літній період. Програма дозволить вашій дитині не тільки незабутньо провести літо, а й поліпшити знання іноземної мови. Літо за кордоном – це море вражень, знайомство з новими людьми, удосконалення своєї іноземної мови, а також ознайомлення з визначними пам'ятками країни перебування.

За літньою канікулярною програмою можна відправити дитину за кордон, як самостійно, так і в складі групи однокласників. Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. Так, якщо ви хочете, щоб ваша дитина поїхала самостійно, то це буде для неї хорошою школою життя, в якій вона стане більш самостійною та незалежною. Крім того, у дитини не буде спокуси спілкуватися з іншими однолітками рідною мовою, а відтак і продуктивність вивчення іноземної буде вище. Поїздка за кордон у складі групи не змусить вашу дитину нудьгувати, особливо під час дозвілля.

Брати участь у літній канікулярній програмі можуть діти від 10 років.

Основні напрямки літніх канікулярних програм: Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Австрія, Швейцарія, США, Канада та Китай.

Фахівці Агентства IStudy дадуть вам професійну консультацію і допоможуть підібрати літню канікулярну програму, що буде відповідати інтересам вашої дитини і вашим фінансовим можливостям.

Консультації за телефоном: (044) 200-28-44.

Освіта.ua
11.03.2014