Вивчення іноземної на гірськолижних курортах
PR

Зимові канікулярні програми для дітей та дорослих на відомих гірськолижних курортах з Domar Travel Education

Вивчення іноземної на гірськолижних курортах

Зимові канікули за кордоном це можливість для дорослих і дітей поєднати активний відпочинок з вивченням іноземних мов.

Канікулярні програми у зимовий період мають ряд переваг, зокрема, це цікаві уроки в групах з однолітками з різних країн, захоплюючі екскурсії, активний зимовий відпочинок, розважальна програма, а також можливість поєднати програму навчання для дітей і відпочинку для батьків.

Зимові канікулярні програми в центрах-партнерах компанії Domar Travel Education можна поєднати з сімейним відпочинком. Центри розташовані поблизу відомих гірськолижних курортів Швейцарії, Австрії, Канади. Компетентна команда менеджерів Domar Travel Education допоможе підібрати програму навчання і дозвілля для дітей та програму відпочинку на відомих гірськолижних курортах для батьків.

У зимовий період Domar Travel Education пропонує наступні програми для дорослих і дітей:

Загальна інформація про зимові табори і школи за кордоном:

Вік студентів:
від 8 до 18 років.

Канікули за кордоном доступні і для найменших дітлахів. Почати навчання можна з 6 річного віку, однак в цьому випадку поїздка буде здійснюватися у супроводі батьків. Для батьків, школа може запропонувати цікаву програму навчання та дозвілля.

Тривалість програм: 2 тижні.

Проживання: проживання в сім'ї або на території школи у студентській резиденції. Проживання в сім'ї дає можливість максимально зануритися в мовне середовище. Що стосується проживання у резиденції, то школярі розміщуються разом зі своїми однолітками в кімнатах по 2-3 особи. Деякі школи пропонують одномісне проживання.

Уроки іноземної мови проводяться в групах з 10-15 студентів. Студентам надається унікальна можливість поліпшити вже наявні знання завдяки постійному спілкуванню.

У вартість навчання включено:

  • 15-20 уроків іноземної мови;
  • повний пансіон з проживанням у резиденції або сім'ї;
  • комплексна програма екскурсій і заходів, включаючи одну поїздку на цілий день і не менше однієї на половину дня щотижня;
  • навчальні матеріали;
  • звіт і сертифікат по закінченню канікулярної програми ;
  • цілодобова служба медичної допомоги.

На сайті компанії Domar Travel Education ви зможете знайти добірку найкращих зимових таборів і шкіл для своєї дитини. У разі необхідності отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до менеджерів компанії, які допоможуть підібрати програму і організувати поїздку.

Компанія Domar Travel Education пропонує високий рівень турботи та нагляду за студентами. У всіх мовних центрах і школах, що представляє компанія, працюють співробітники, які відповідають за безпеку і здоров'я студентів. Студентам не дозволяється залишати територію школи без супроводу дорослих.

Освіта.ua
21.11.2013