Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Вивчення іноземної на гірськолижних курортах
Вивчення іноземної на гірськолижних курортах
На правах реклами

Зимові канікулярні програми для дітей та дорослих на відомих гірськолижних курортах з Domar Travel Education

Вивчення іноземної на гірськолижних курортах

Зимові канікули за кордоном це можливість для дорослих і дітей поєднати активний відпочинок з вивченням іноземних мов.

Канікулярні програми у зимовий період мають ряд переваг, зокрема, це цікаві уроки в групах з однолітками з різних країн, захоплюючі екскурсії, активний зимовий відпочинок, розважальна програма, а також можливість поєднати програму навчання для дітей і відпочинку для батьків.

Зимові канікулярні програми в центрах-партнерах компанії Domar Travel Education можна поєднати з сімейним відпочинком. Центри розташовані поблизу відомих гірськолижних курортів Швейцарії, Австрії, Канади. Компетентна команда менеджерів Domar Travel Education допоможе підібрати програму навчання і дозвілля для дітей та програму відпочинку на відомих гірськолижних курортах для батьків.

У зимовий період Domar Travel Education пропонує наступні програми для дорослих і дітей:

Загальна інформація про зимові табори і школи за кордоном:

Вік студентів:
від 8 до 18 років.

Канікули за кордоном доступні і для найменших дітлахів. Почати навчання можна з 6 річного віку, однак в цьому випадку поїздка буде здійснюватися у супроводі батьків. Для батьків, школа може запропонувати цікаву програму навчання та дозвілля.

Тривалість програм: 2 тижні.

Проживання: проживання в сім'ї або на території школи у студентській резиденції. Проживання в сім'ї дає можливість максимально зануритися в мовне середовище. Що стосується проживання у резиденції, то школярі розміщуються разом зі своїми однолітками в кімнатах по 2-3 особи. Деякі школи пропонують одномісне проживання.

Уроки іноземної мови проводяться в групах з 10-15 студентів. Студентам надається унікальна можливість поліпшити вже наявні знання завдяки постійному спілкуванню.

У вартість навчання включено:

  • 15-20 уроків іноземної мови;
  • повний пансіон з проживанням у резиденції або сім'ї;
  • комплексна програма екскурсій і заходів, включаючи одну поїздку на цілий день і не менше однієї на половину дня щотижня;
  • навчальні матеріали;
  • звіт і сертифікат по закінченню канікулярної програми ;
  • цілодобова служба медичної допомоги.

На сайті компанії Domar Travel Education ви зможете знайти добірку найкращих зимових таборів і шкіл для своєї дитини. У разі необхідності отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до менеджерів компанії, які допоможуть підібрати програму і організувати поїздку.

Компанія Domar Travel Education пропонує високий рівень турботи та нагляду за студентами. У всіх мовних центрах і школах, що представляє компанія, працюють співробітники, які відповідають за безпеку і здоров'я студентів. Студентам не дозволяється залишати територію школи без супроводу дорослих.

Освіта.ua
21.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!