Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси англійської мови в Ірландії
Курси англійської мови в Ірландії

Мовна школа Malvern House Dublin пропонує програми вивчення англійської в Ірландії

Курси англійської мови в Ірландії

Malvern House Dublin представляє широкий спектр програм - від бізнес-курсів до підготовки до міжнародних мовних іспитів, а літні канікулярні курси відкриють для підлітків можливість навчання разом з ірландськими дітьми в унікальному міжнародному середовищі.

Школа вивчення англійської мови Malvern House є унікальною тим, що пропонує програми для будь-якого віку та рівня знань.

Мовна школа пропонує інтенсивний курс вивчення англійської для студентів: від початкового до просунутого рівня.

Інтенсивна програма складається з 33 уроків англійської на тиждень і допомагає в максимально короткі терміни опанувати розмовну мову і розвинути навички писемного мовлення, аудіювання та читання.

Заняття проходять вранці та ввечері. Щоранку у студентів 5 уроків, під час яких вони розвивають навички читання, письма, усного мовлення та аудіювання. Денні заняття акцентовані на розвиток усного мовлення, студенти вчаться використовувати свій словниковий запас в розмові, вивчають нові слова і розвивають комунікативні навички з носіями мови.

Крім інтенсивного курсу, студенти школи можуть обрати стандартний курс, що складається з 25 уроків на тиждень.

Незалежно від програми навчання, студенти також можуть обрати додатковий модуль, мета якого - розвинути певний навик. Додаткові модулі занять: розмовний клуб, письмова мова, вимова, засоби масової інформації, книжковий клуб.

Тривалість занять у мовній школі Malvern House Dublin - 45 хвилин. Початок занять – щопонеділка. Мінімальна тривалість будь-якої програми - 2 тижні.

Вартість навчання в мовній школі Malvern House Dublin: інтенсивний курс - 310 євро на тиждень, стандартний - 220 євро на тиждень.

Проживання організовано в приймаючих сім'ях та студентських резиденціях. Вартість проживання: від 185 до 260 євро на тиждень.

Додатково оплачуються реєстраційний внесок (100 євро), реєстрація проживання (50 євро), кур'єрська доставка документів (50 євро), трансфер в 1 сторону (80 євро), консульський збір, переліт, кишенькові витрати.

Більш детальну інформацію про програми мовної школи Malvern House Dublin ви зможете дізнатися в компанії Домар Тревел Едьюкейшен за тел: (044) 425-40-45 або електронною адресою: alina@dteducation.com

Освіта.ua
04.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!