Літня мовна програма для дітей та підлітків на Мальті

Мовна школа Clubclass language school пропонує літню мовну програму для дітей і підлітків 10-16 років на Мальті

Літня мовна програма для дітей та підлітків на Мальті

Учасники програми зможуть вивчати англійську мову з професійними викладачами, а також провести захоплюючі літні канікули на Мальті.

Програма включає 15 уроків англійської мови на тиждень. У класах займаються одночасно не більше 15 студентів.

Крім занять англійською мовою, дітям і підліткам буде запропонована цікава екскурсійна програма. Студенти також можуть взяти участь в спортивних заходах (плавання, теніс, дайвінг, футбол, волейбол, баскетбол) і розважальних заходах (шоу талантів, караоке, ігри, вікторини, дискотеки).

Студенти проживатимуть в готелі Paradise Bay, розташованому в невеликому туристичному селищі Мелліеху. Готель має в своєму розпорядженні тенісні корти, критий та відкритий басейн, власний пляж.

Тривалість програми: 2 тижні. Вартість літньої мовної програми становить 1950 євро. У вартість включено: заняття за програмою курсу, тестування та розподіл за групами, сертифікат про закінчення курсу зі звітом вчителя, проживання та харчування, екскурсії, спортивні та культурні заходи, студентська дисконтна карта, консульський збір, медична страховка, трансфер з/в аеропорт і реєстраційна плата школи. Додатково оплачується авіапереліт (близько 380 євро).

За додатковою інформацією звертайтеся в освітнє агентство Istudy за тел.(044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
01.03.2012