Знижка на літню мовну програму для дітей і підлітків в США

Компанія "Есперанто Тревел" пропонує знижку в розмірі 200 доларів США на програму "Знайомство з Нью-Йорком" в літньому навчальному таборі "Ardmore". Поїздку необхідно забронювати до 1 березня 2012 року

Знижка на літню мовну програму для дітей і підлітків в США

Літній навчальний табір "Ardmore" знаходиться неподалік від Нью-Йорка, на території університетського коледжу Saint Peters College, заснованого в 1872 році.

"Ardmore" пропонує програму для дітей та підлітків від 12 до 18 років "Знайомство з Нью-Йорком".

У рамках програми студенти вивчатимуть англійську мову (15 годин занять на тиждень).

Крім цього, пропонується ряд екскурсій Нью-Йорком у вільний від навчання час. Студенти зможуть відвідати Таймс Сквер, район "Theatre District", Empire State Building, Центральний парк, музей Metropolitan, музей Гуггенхайма, Музей сучасного мистецтва на Манхеттені, Американський музей природознавства, Бруклінський Міст, Уолл Стріт, Статую Свободи та інші визначні пам'ятки.

Кампус Saint Peters College, на базі якого проходитиме програма навчального табору, оснащений усім необхідним для занять та відпочинку. Тут розташовані сучасна їдальня, бібліотека, обладнані аудиторії, олімпійський басейн, криті тенісні корти, великий спортивний комплекс, магазин.

Дата заїзду: 1 липня - 21 липня 2012 року.

Усі, хто забронює місце в груповій поїздці на програму "Знайомство з Нью-Йорком" в літньому навчальному табір "Ardmore" до 1 березня 2012 року, отримають знижку у розмірі 200 доларів США. Вартість програми без урахування знижки становить 4350 доларів США.

У вартість включено: заняття англійською мовою, 1 екскурсія на цілий день щотижня, 5 екскурсій на неповний день щотижня, проживання, харчування, тест на розподіл в групи, підручники та сертифікат про закінчення курсу, медична страховка, зустріч в аеропорту, супровід керівника.

Додатково оплачується: авіапереліт і оформлення туристичної візи.

Додаткову інформацію про навчання та відпочинок в літньому навчальному таборі "Ardmore" можна отримати у менеджерів компанії "Есперанто Тревел" за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 592-52-37, (044) 499-66 - 54, або за електронною адресою: darya@etravel.com.ua.

Освіта.ua
28.02.2012