Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Міжнародна мережа навчальних закладів Education First
Міжнародна мережа навчальних закладів Education First

Під час проведення Міжнародної виставки "Краще в навчанні за кордоном", міжнародна мережа навчальних закладів Education First представить свої програми навчання

Міжнародна мережа навчальних закладів Education First

Компанія Education First (EF) пропонує широкий спектр програм: від мовних курсів та освітніх поїздок до бакалаврських і магістерських програм.

До складу Education First входять більш ніж 400 шкіл в 50 країнах світу, таким чином, компанія представлена в Європі, Північній і Південній Америці, Азії, Океанії, країнах Близького Сходу і Африки.

Перевагою EF є особливий метод навчання - повне занурення в мовне середовище за допомогою унікальної методики EF Efekta System, розробленої спільно з Кембриджським університетом. Ця методика включає спілкування в класі з досвідченим викладачем, заняття в інтерактивній онлайн-лабораторії та вивчення широкого кола предметів на вибір.

Серед мовних програм, що пропонуються в навчальних закладах мережі, представлені різноманітні курси для дітей та дорослих.

Вивчити та удосконалити знання іноземних мов можна в 40 міжнародних мовних школах мережі, де викладають 7 мов.

Під час шкільних канікул користується популярністю програма Language Travel - супроводжувана поїздка, що поєднує в собі навчання з активними заняттями та екскурсіями.

Навчальний рік за кордоном - це унікальна програма для старшокласників, випускників шкіл і студентів, що включає інтенсивну мовну підготовку і додаткові уроки в залежності від інтересів учнів.

У мовних школах мережі також пропонуються такі програми: "Англійська мова для дітей та підлітків", "Англійська мова для дорослих та професіоналів", "Корпоративне мовне навчання".

Крім цього, у навчальних закладах мережі Education First можна здобути середню освіту та підготуватися до вступу до університету за кордоном.

Навчальні заклади мережі також пропонують програми культурного обміну: "Навчальний рік в High School" та "Cultural Care Au Pair" в США.

Детальніше про програми та особливості навчання в освітніх закладах мережі Education First ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки навчальних закладів "Краще в навчанні за кордоном", що відбудеться 25 лютого в конференц-залі готелю "Прем'єр Палац" (м. Київ, бульвар Тараса Шевченко 5-7/29). Час роботи виставки - з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: освітня агенція ISTUDY.

Детальна інформація про виставку та реєстрація на сайті організаторів.

Освіта.ua
24.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!