Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Знижка на курси англійської мови в Канаді
Знижка на курси англійської мови в Канаді

Центр англійської мови при Університеті Вікторії надає знижку на 4-тижневі курси англійської мови, що починаються 26 березня та 23 квітня 2012 року

Знижка на курси англійської мови в Канаді

Університет Вікторії знаходиться у місті Вікторія, провінція Британська Колумбія, на західному узбережжі Канади. Місто Вікторія разом с прилеглим передмістям займає 15 місце серед найбільш густозаселених районів Канади. Вікторія є популярним туристичним напрямком завдяки своєму м’якому клімату, гарним пейзажам та великій кількості різноманітних парків і декоративних садів.

Університет Вікторії заснований у 1903 році, статус університету він отримав у 1963 році. Щороку сюди вступає більше 19000 студентів як з Канади, так і з-за кордону.

Університет Вікторії входить до числа кращих канадських університетів і є одним з найстаріших дослідницьких закладів провінції Британська Колумбія.

При Університеті Вікторії вже більше 40 років функціонує Центр англійської мови (English Language Centre), в якому пропонуються багато програм з англійської мови для іноземних студентів.

Центр англійської мови розташований у сучасній будівлі та повністю обладнаний для ефективного навчання. Студенти центру мають доступ до всієї інфраструктури університетського кампусу та можливість постійного спілкування зі студентами університету.

Знижки на навчання у Центрі англійської мови при Університеті Вікторії розповсюджуються на 4-тижневі курси англійської мови, що починаються 26 березня та 23 квітня 2012 року. Стандартна вартість цих курсів становить 1600 канадських доларів, з урахуванням знижки – 1000 канадських доларів.

Докладно про програми Центру англійської мови при Університеті Вікторії можна дізнатися в менеджерів освітнього агентства А-пріорі за телефонами: (044) 221 78 99; (097) 493-93-05, або електронною адресою: usa@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
14.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!