Акція від мовної школи Centre of English Studies Dublin (Ірландія)

Мовна школа Centre of English Studies Dublin пропонує замовити будь-який курс англійської мови тривалістю шість тижнів за ціною чотирьох, або три тижні – за ціною двох

Акція від мовної школи Centre of English Studies Dublin (Ірландія)

Школа Centre of English Studies Dublin (CES) була заснована в 1979 році. Це одна з перших шкіл англійської мови в Ірландії, вона знаходиться в самому серці Дубліна.

Обидві будівлі школи, що знаходяться в декількох хвилинах пішки одна від одної, побудовані в стилі середньовічного Дубліна, а всередині обладнані за останнім словом техніки: інтерактивні дошки в 25 навчальних класах, Інтернет-кафе, мультимедійний центр, кафетерій, два чудові сади на даху – тут студенти почувають себе комфортно та спокійно не лише на уроках, але й у вільний час.

Школа одна з перших отримала акредитацію міжнародної асоціації організацій в сфері освіти Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services (EAQUALS) і Advisory Council for English Language Schools Ltd (ACELS) в Дубліні. У 2007 році CES була визнана "Кращою школою англійської мови в Європі" за версією журналу "Language Travel Magazine".

Нині школа CES є офіційним центром складання іспиту IELTS, де два рази на місяць проводяться тестування для студентів.

За останні 30 років у школі CES навчалися більш ніж 40000 студентів з 55 країн світу. Чи то стандартний курс англійської, англійська для спеціальних цілей, підготовка до іспиту IELTS або англійська для вчителів - у школі CES кожен знайде цікавий курс для себе.

Під час навчання студенти проживають у приймаючих сім’ях з дворазовим харчуванням або в студентських гуртожитках (без харчування). Вартість проживання – від 155 євро на тиждень.

Наразі всі бажаючі можуть взяти участь в акції та придбати шість тижнів навчання в CES за ціною чотирьох тижнів або три тижні за ціною двох. Вартість навчання складає від 230 євро на тиждень, в залежності від курсу.

Акція діє на всі програми вивчення англійської, за виключенням літніх місяців.

За більш докладною інформацією щодо акції та інших умов навчання в Centre of English Studies Dublin звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05 або пишіть на e-mail: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
07.02.2012