Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Набір груп від навчальних закладів для вивчення іноземних мов за кордоном
Набір груп від навчальних закладів для вивчення іноземних мов за кордоном

Компанія Домар Тревел Ед'юкейшен запрошує до співпраці середні школи, ліцеї, коледжі, спортивні школи та центри вивчення іноземних мов з метою організації групових поїздок учнів за кордон на літні канікулярні програми

Набір груп від навчальних закладів для вивчення іноземних мов за кордоном

З січня 2012 року компанія проводить набір учнів середнього та старшого шкільного віку в групи для поїздок за кордон влітку 2012 року з метою літнього відпочинку та вивчення іноземних мов.

Компанією також здійснюється організація поїздок за кордон вже сформованих груп з власним керівником.

Можлива кількість учнів у групі: від 10 до 15 осіб. Вік учнів: від 9 до 18 років. Країни, до яких здійснюються поїздки: Англія, Іспанія, США та Франція.

Програми будуть організовані на базі мовних шкіл і центрів вивчення іноземних мов Англії, Іспанії, Сполучених Штатів Америки та Франції. Поїздки в групі здійснюються під керівництвом лідера групи, викладача навчального закладу.

У рамках обраної програми поїздка лідера групи (викладача навчального закладу) здійснюється безкоштовно. До керівника групи пред'являється низка вимог. Зокрема, він повинен мати досвід роботи в сфері освіти, закордонний паспорт, а також володіти англійською, французькою або іспанською мовою в залежності від програми.

Для отримання додаткової інформації щодо програм та реєстрації груп звертайтеся в компанію Домар Тревел Ед'юкейшен за тел: (044) 425-40-45, або e-mail: admin@dteducation.com.

Освіта.ua
12.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!