Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Зимові курси німецької мови для дітей у Німеччині
Зимові курси німецької мови для дітей у Німеччині

Центр німецької культури "Відерштраль" пропонує школярам 11-17 років провести католицьке Різдво в лінгвістичному таборі Хіммігхаузен (Німеччина)

Зимові курси німецької мови для дітей у Німеччині

Протягом навчання діти матимуть змогу поєднати корисне з приємним - поліпшити знання німецької мови, відпочити, набратися нових сил і вражень.

Програма допоможе не тільки не забути мову під час канікул, але й примножити знання, розвити навички мовлення та сприйняття мови на слух на інтенсивних курсах.

Програма вивчення німецької мови дає можливість вивчити німецьку мову в доступній, ігровій формі, набути практичний досвід застосування іноземної мови в побуті.

Діти зможуть познайомитися з традиціями та пам'ятками Німеччини, а також провести незабутні канікули, наповнені творчістю та активним дозвіллям.

Заняття проводяться викладачами з Німеччини та України з багаторічним досвідом роботи, й розраховані на три рівня володіння німецькою мовою: початковий, середній та високий.

Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі німецької культури "Відерштраль" за тел.: (066) 437-78-20, (044) 239-31-45.

Освіта.ua
04.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!